“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Перебуваючи в шпиталі на "Азовсталі" прикордонник постійно повторював номер телефону дружини і мріяв почути голос своєї доньки
З початку війни прикордонник Павло разом з іншими військовими захищав Маріуполь. В умовах повної блокади міста вони героїчно виконували бойові завдання. У квітні він отримав важке поранення, вижив і чекає на повернення своїх побратимів з полону.
Про це розповіли у Державній прикордонній службі України. Прикордонник Павло народився в Донецькій області і вже 24 роки служить українському народові в лавах Державної прикордонної служби України.
У березні у складі групи військових Павло виконував бойові завдання в мікрорайоні "Східний" міста Маріуполя. Вони відбили ворожий наступ та знешкодили техніку та особовий склад противника. Також Павло брав участь у відбитті атак ворога на підступах до металургійного комбінату "Азовсталь". Він евакуював поранених, здобував воду та провізію.
"Я не чекав команди, сам йшов з побратимами, щоб забрати звідти поранених. Іноді мені вдавалося знайти води. Кашу взагалі готували на антисептику, тоді це була найсмачніша їжа", - згадує Павло.
Під час чергового бою 25 квітня Павло отримав поранення. Ця цифра назавжди закарбувалася в його пам’яті. Чоловік втратив багато крові, в нього тричі зупинялося серцебиття. Від смерті його врятували прямий укол в серце та переливання крові одразу від донора.
Перебуваючи в шпиталі на "Азовсталі" прикордонник постійно повторював номер телефону дружини і мріяв почути голос своєї доньки. Безперервні артилерійські та авіаційні обстріли, холод та голод не зламали Павла, він вірив у те, що обов'язково повернеться до родини, яку вчасно евакуювали з Маріуполя.
Евакуація, полон, нескінченні дні очікування і ось нарешті наприкінці червня відбувся обмін полоненими. Зараз прикордонник знаходиться разом з сім'єю, проходить реабілітацію. Він чекає на повернення всіх своїх побратимів з полону, з ким мужньо тримав оборону Маріуполя.є
З початку повномасштабного російського вторгнення оборонцям Маріуполя вдалося стримати ворожі війська. Адже загарбники могли піти у наступ та захопити інші регіони. Наша країна отримала критично важливий час для формування резервів, перегрупування сил та допомогу від міжнародних партнерів. Всі поставлені командуванням завдання захисники Маріуполя виконали у повному обсязі. Керівництво України прийняло рішення зберегти життя оборонців Маріуполя, тож їм довелося вийти з "Азовсталі". Частина бійців вже повернулася додому, інші знаходяться у полоні. Українська сторона працює над обміном "всіх на всіх".
Нагадаємо, Харківську область майже повністю звільнили від окупантів. Крім того, ЗСУ вперше збили російський дрон, куплений в Ірану.
Також Інформатор писав, що українські військові розповіли про ситуацію у звільненій Козачій Лопані.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.