Головна
Україна
13:12, 13 Вересня
Информатор UA

Интро

13-го вересня СтратКом ЗСУ доповів про збиття ворожого безпілотника, який з великою вірогідністю може бути іранського виробництва. Про його походження свідчать форма та написи. Це перше знищення закупленого ворогом в Ірану літального апарату. СтратКом ЗСУ розповів про збиття безпілотника на своїй офіційній сторінці в Telegram. Вірогідність того, що це саме безпілотник іранського походження дуже велика, проте ніхто не береться стверджувати на 100%. Літальний апарат збито поблизу Куп Знімки збитого дрону.Джерело - СтратКом ЗСУ Аналіз зовнішнього вигляду елементів крила безпілотника дозволяє певно стверджувати, що ЗСУ вперше знищили іранський БПЛА. Мова йде про далекобійний БПЛА-камікадзе Shahed-136, зазначили СтратКомі. Таким чином, закуплені Ірану безпілотники також нічим не можуть зарадити ворогу. Наші воїни боронять як нашу землю, так і наше небо від агресії рф. Ситуація доводить, що рф вимушена використовувати всі наявні ресурси для ведення війни проти України. Проте, поразки рф продовжуються. Скрін з новини про безпілотники Shahed-136. Джерело - СтратКом ЗСУ Закупівля росією озброєння в Ірану У липні Білий дім зробив перше публічне попередження про те, що Іран планує продати московії сотні озброєних безпілотників. Їх планується використати для ведення війни проти України. У серпні зявилися дані про те, що російські представники двічі їздили до Ірану, аби організувати трансфер озброєння. США закликали не підтримувати російську агресію та відмовитися від таких угод. Міністр закордонних справ Ірану Хоссейн Амір-Абдуллахіан водночас заперечував цю інформацію. Він заявляв, що Тегеран не збирається продавати рашистам озброєння. Проте, посеред серпня стало відомо, що рф таки отримала від Ірану дрони, які можуть бути використані на війні проти України. За нашими даними, Росія отримала від Ірану безпілотники серії Mohajer-6 та Shahed протягом кількох днів у серпні. На російські транспортні літаки завантажили обладнання БПЛА на аеродромі в Ірані, потім вони вилетіли з Ірану до Росії. Це ми бачимо, такі наші оцінки, зазначала речниця Білого дому Карін Жан-Пєр під час одного з брифінгів у серпні. Повідомлення від 13-го серпня про збиття цього безпілотника є першим свідченням того, що рф уже відправила отриману від Ірану зброю на війну проти України. Це ще одне спростування виправдань представників країни, які стверджували, наче нічого не продавали росії. Нагадаємо, що українські захисники вже звільнили майже 6 тисяч квадратних кілометрів нашої землі - Міноборони. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

ЗСУ вперше збили російський дрон, куплений в Ірану

Читать на русском

Іноземна зброя не допоможе агресорові

Читать на русском
ЗСУ вперше збили російський дрон, куплений в Ірану

Іноземна зброя не допоможе агресорові

13-го вересня СтратКом ЗСУ доповів про збиття ворожого безпілотника, який з великою вірогідністю може бути іранського виробництва. Про його походження свідчать форма та написи. Це перше знищення закупленого ворогом в Ірану літального апарату. 

СтратКом ЗСУ розповів про збиття безпілотника на своїй офіційній сторінці в Telegram. Вірогідність того, що це саме безпілотник іранського походження дуже велика, проте ніхто не береться стверджувати на 100%. Літальний апарат збито поблизу Куп’янська. 

Знімки збитого дрону. Джерело - СтратКом ЗСУ


«Аналіз зовнішнього вигляду елементів крила безпілотника дозволяє певно стверджувати, що ЗСУ вперше знищили іранський БПЛА. Мова йде про далекобійний БПЛА-камікадзе Shahed-136», – зазначили СтратКомі. 

Таким чином, закуплені Ірану безпілотники також нічим не можуть зарадити ворогу. Наші воїни боронять як нашу землю, так і наше небо від агресії рф. Ситуація доводить, що рф вимушена використовувати всі наявні ресурси для ведення війни проти України. Проте, поразки рф продовжуються. 

Скрін з новини про безпілотники Shahed-136. Джерело - СтратКом ЗСУ


Закупівля росією озброєння в Ірану

У липні Білий дім зробив перше публічне попередження про те, що Іран планує продати московії сотні озброєних безпілотників. Їх планується використати для ведення війни проти України. У серпні з’явилися дані про те, що російські представники двічі їздили до Ірану, аби організувати трансфер озброєння. США закликали не підтримувати російську агресію та відмовитися від таких угод.

Міністр закордонних справ Ірану Хоссейн Амір-Абдуллахіан водночас заперечував цю інформацію. Він заявляв, що Тегеран не збирається продавати рашистам озброєння. Проте, посеред серпня стало відомо, що рф таки отримала від Ірану дрони, які можуть бути використані на війні проти України. 

«За нашими даними, Росія отримала від Ірану безпілотники серії Mohajer-6 та Shahed протягом кількох днів у серпні. На російські транспортні літаки завантажили обладнання БПЛА на аеродромі в Ірані, потім вони вилетіли з Ірану до Росії. Це ми бачимо, такі наші оцінки», – зазначала речниця Білого дому Карін Жан-П’єр під час одного з брифінгів у серпні. 

Повідомлення від 13-го серпня про збиття цього безпілотника є першим свідченням того, що рф уже відправила отриману від Ірану зброю на війну проти України. Це ще одне спростування виправдань представників країни, які стверджували, наче нічого не продавали росії. 

Нагадаємо, що українські захисники вже звільнили майже 6 тисяч квадратних кілометрів нашої землі - Міноборони.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.