“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Станом на квітень 2024 року зафіксовано пошкодження 118 літаків, які належали російським окупантам, зокрема два літаки А-50
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про кількість винищувачів-бомбардувальників Су-34, багатофункціональних літаків Су-35 та літаків далекого радіолокаційного виявлення і наведення А-50У, які залишилися у російських збройних силах. Зокрема, за наявними даними станом на березень 2024 року, у складі повітряно-космічних сил рф перебуває приблизно 100 багатофункціональних літаків Су-35. Також у запасах країни-агресорки понад 100 винищувачів-бомбардувальників Су-34 та сім літаків далекого радіолокаційного виявлення і наведення А-50У.
Цю інформацію ГУР надала у відповідь на запит АрміїInform. Три літаки А-50У перебувають на ремонті та модернізації: два в "Таганрозькому авіаційному науково-технічному комплексі ім. Г. М. Берієва", один - на аеродромі в Ульяновську, авіабудівному заводі "Авіастар".
За даними АрміїInform, станом на квітень 2024 року зафіксовано пошкодження 118 літаків, які належали російським окупантам. Зокрема до цієї кількості входять два літаки А-50.
Нагадаємо, 13 березня 2024 року начальник ГУР генерал-лейтенант Кирило Буданов розповів про літаки, які, за його даними, росіяни максимально бережуть та не використовують. Зокрема, це Ту-160, які рф не використовує вже давно, а також літаки Ту-22, які ворог досить обмежено використовує для пусків ракет Х-22.
"Раз там на тиждень, не більше. В принципі, проблеми великі є в них. Вони в своїх документах по Ту-22 прямо пишуть, що треба добивати їх ресурс і, в принципі, забувати про цей вид авіації", — зазначав Кирило Буданов.
У лютому очільник ГУР України Кирило Буданов заявляв, що знищення російського літака А-50 ніяк не пов'язано з другою річницею повномасштабної війни. За його словами, це сталося тоді, коли сталося. За словами Буданова, у рф залишилося шість літаків далекого радіолокаційного виявлення А-50.
Також Інформатор писав, що внаслідок атаки по авіазаводу в Таганрозі було пошкоджено ще один літак А-50 росіян. Супутникові знімки підтверджують наслідки атаки безпілотників, зокрема, на авіабудівне підприємство ТАНТК імені Берієва. На фото видно, що ангар, де раніше стояв літак, почорнів, а поруч зі стоянкою повітряних суден - порожній простір, що може свідчити про атаку літака безпілотниками 9 березня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.