Експрезидент США вважає, що розмова з російським диктатором, якби вона сталася, була б розумним рішенням
Колишній президент США Дональд Трамп відмовився відповідати, чи дійсно у нього була розмова з російським правителем Володимиром Путіним після того, як залишив Білий дім. Втім, він вважає, що це варто було б зробити. Такий крок, на його думку, був би “розумним”.
Про це Трамп розповів під час інтерв’ю з головним редактором Bloomberg Джоном Міклтуейтом в Чиказькому економічному клубі. За його словами, мати дружні стосунки з Путіним – це “добре для країни”.
“Я не коментую це. Але я скажу вам, що якби я це зробив, то це було б розумно. Якщо я маю дружні відносини з людьми, якщо я можу мати стосунки з людьми, це добре, а не погано з точки зору країни”, – зазначив Трамп.
Він зауважив, що Путін користується повагою в Росії, тому нахвалював стосунки із ним. Також він розповів про дружбу з авторитарними лідерами Північної Кореї та Китаю.
“Слухайте, у мене були дуже хороші стосунки з президентом Сі, і дуже хороші стосунки з Путіним, і дуже хороші стосунки з Кім Чен Ином. У Росії ніколи не було президента, якого б вони так поважали”, – додав експрезидент США.
Нещодавно у мережі з’явилися уривки з книги “Війна” заступника редактора The Washington Post Боба Вудварда. У ній він написав, що Дональд Трамп таємно дружить з російським правителем Володимиром Путіним. Розвиватися їхні стосунки почали у 2020-му році – в розпал пандемії коронавірусу.
Вудвард заявив, що у 2020-му році, коли США зіштовхнулися з нестачею тестів на COVID, тодішній американський президент Дональд Трамп надіслав кілька тестів Володимиру Путіну для особистого використання. З тих пір їхній зв’язок зберігається і вони навіть говорили по телефону цього року.
Також Трамп, виступаючи на заході в мерії міста Оукс, сказав, що Путін розповідав йому про свої наміри повномасштабно напасти на Україну. Це було це він ще очолював Білий дім.
Ще одне американське видання The New York Times випустило статтю про те, що Володимир Путін системно і планомірно впливав на Дональда Трампа. Комплексний вплив російський глава почав серйозно залучати ще у 2017 році. При цьому він майстерно апелював нормами доктрини Монро, яку свого часу 26-й президент Теодор Рузвельт адаптував до ситуації в Латинській Америці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.