За словами республіканця, він збирається завершити війну, якщо його оберуть президентом США
Російський диктатор Володимир Путін розповідав Дональду Трампу про свої наміри повномасштабно напасти на Україну, коли республіканець ще був президентом США. Про це Трамп сказав, виступаючи на заході в мерії міста Оукс. Він підтвердив добрі стосунки із главою Кремля.
Його слова передає видання The Telegraph. За словами Трампа, вторгнення в Україну ніколи б не відбулося під час його президентства.
“Я дуже добре ладнаю з Путіним… Це було зіницею його ока, він говорив про це (про напад на Україну – ред.), але я сказав, що він на це не піде”, – підкреслив Трамп.
На думку кандидата у президенти США від республіканців, Путін наважився на велику війну лише через те, що Білий дім нині очолює Джо Байден. Трамп також додав, що має добрі стосунки і з українським президентом Володимиром Зеленським, та заявив, що покладе кінець війні у Східній Європі ще до того, як його оберуть президентом.
“Байден нічого з цим не зробив – він навіть не спілкувався з Путіним понад рік. Це війна, яка має закінчитися, і я збираюся завершити цю війну... Я спробую завершити цю війну, будучи обраним президентом. Я хочу, щоб люди перестали вмирати, от і все”, – додав республіканець.
Нещодавно у мережі з’явилися уривки з книги “Війна” заступника редактора The Washington Post Боба Вудварда. У ній він написав, що Дональд Трамп таємно дружить з російським правителем Володимиром Путіним. Розвиватися їхні стосунки почали у 2020-му році – в розпал пандемії коронавірусу.
Вудвард заявив, що у 2020-му році, коли США зіштовхнулися з нестачею тестів на COVID, тодішній американський президент Дональд Трамп надіслав кілька тестів Володимиру Путіну для особистого використання. З тих пір їхній зв’язок зберігається і вони навіть говорили по телефону цього року.
Ще одне американське видання The New York Times випустило статтю про те, що Володимир Путін системно і планомірно впливав на Дональда Трампа. Комплексний вплив російський глава почав серйозно залучати ще у 2017 році. При цьому він майстерно апелював нормами доктрини Монро, яку свого часу 26-й президент Теодор Рузвельт адаптував до ситуації в Латинській Америці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.