Трагедія у столиці: хлопець та дівчина вистрибнули з вікна багатоповерхівки і транслювали це в TikTok

Юнаки стрибнули вниз під час прямого ефіру в одній із соцмереж

Підлітки вистрибнули з вікна
Брат і сестра вистрибнули з 24 поверху

В Києві на вулиці Микільсько-Слобідській сталася трагедія. З вікна багатоповерхівки випали хлопець та дівчина. Обидва вони загинули.

Як повідомляє кореспондент “Інформатора”, загиблі були родичами: брат і сестра, 17 та 18 років. За словами сусідів, вони падали з 24 поверху, шансів вижити не було. На місці працюють слідчо-оперативна група Головного та Дніпровського управлінь поліції, ювенальні інспектори, оперативники та медики.

Одна з версій, яку розглядає слідство - суїцид. Відомо, юнаки стрибнули вниз під час прямого ефіру у соцмережі TikTok - відповідні записи вже з'явилися в мережі. Перед стрибком хлопець сказав: "Я тебя люблю". Деталі трагедії вже має встановити слідство.

Поліцейські опитали свідків, наразі встановлюють родичів та близьких загиблих. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою - самогубство. Тіла загиблих направлено на судово-медичну експертизу. Триває досудове розслідування.

Підлітки випали з вікна
Підлітки випали з 24 поверху - шансів вижити не було

 

Як попередити підлітковий суїцид

Якщо дитина починає говорити на теми смерті та суїциду, говорить про те, що скоро її не буде поруч, батькам необхідно звернути на це увагу, не відмахуватися від дитини. Особливо, якщо при цьому підліток закривається в собі, віддаляється від батьків і друзів, проводить все більше часу наодинці з собою.

Також у дитини під час депресивних епізодів можуть змінюватися харчові звички, режим сну, дитина відмовляється від звичних і улюблених занять, припиняє відвідувати навчання. Щоб не сталося трагедії, батьки мають створити безпечний простір і говорити з дитиною.

Повідомте дитині про свої спостереження і дізнайтеся чи готовий він зараз про це говорити. Запитайте, коли дитина почала відчувати себе погано, або щось сталося. Нагадайте про безпечний простір і те, що вона може відкрито поговорити з вами.

Важливо вміти слухати дитину і чути про її проблеми. Не варто применшувати її страждання. Не потрібно порівнювати свій досвід та досвід дитини. І ні в якому разі не засуджуйте підлітка, не сперечайтеся і не починайте вчити його життю. Запитаєте, як ви можете допомогти. Не відкидайте ідею звернутися до спеціаліста - психолога або психотерапевта.

 Раніше повідомлялося, що у Броварах Київської області 30 вересня з вікна четвертого поверху випав маленький хлопчик. Його госпіталізували.

У серпні поточного року з вікна четвертого поверху житлового будинку в Миколаєві випала дворічна дитина. З численними травмами та забоями внутрішніх органів її доставили до лікарні. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube