Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь та його заступник можуть бути причетними до схеми відмивання коштів, вважає прокуратура
У понеділок, 20 листопада, прокурори НАБУ і САП прийшли з підозрою до керівників Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку). Їх підозрюють у заволодінні державними коштами на суму понад 62 млн грн. Кабінет Міністрів України звільнив Юрія Щиголя, очільника цього відомства.
Про викриття організованої групи повідомляє пресслужба НАБУ.
"У заволодіння 62 млн грн при закупівлі програмного забезпечення: підозрюється керівництво Держспецзв’язку. У 2020 році власник групи компаній у змові із керівництвом Держспецзв’язку розробили схему заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю обладанання та програмного забезпечення. Для цього залучили дві підконтрольні компанії, а закупівлю засекретили, аби уникнути відкритих торгів та забезпечити їх перемогу", - йдеться у повідомленні.
Прокурори пояснюють, що з цими компаніями підпорядковане Держспецзв’язку держпідприємство уклало договори на постачання відповідного програмного забезпечення. У 2021-2022 рр. їм перевели понад 285 млн грн. Проте реальна вартість ПЗ, яке компанії придбали в іноземного виробника, становила лише 223 млн грн. Різницю у понад 62 млн грн вивели на рахунки підконтрольних компаній за кордоном. Пізніше їх поділили між собою.
Водночас представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив, що 20 листопада, Кабінет Міністрів України звільнив Юрія Щиголя з посади очільника Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Його заступника Віктора Жору також позбавили роботи. Виконання обов’язків Голови Держспецзв’язку тимчасово виконуватиме Дмитро Маковський.
Розкрадання на держзакупівлях - золоте дно для посадовців. Днями у Львівській області оголосили підозру заступнику голови районної військової адміністрації. Він закупив цистерни для пального закупівлю за ціною, вище ринкової. І завдав збитків державі на суму 25 млн грн. А ексдиректору Київської ритуальної служби повідомили про підозру у розкраданні 32 мільйонів гривень на виплатах людям, які фактично не перебували на роботі.
А "найжирніша" справа осені для прокуратури - оголошення у розшук народного депутата Ярослава Дубневича. Він на мільйони не розмінювався, а крав мільярдами. Йому інкримінують понад 3 мільярди завданих збитків на розкраданні газу та махінаціях на Укрзалізниці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут