"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Збитки у 2018-2021 роках від діяльності посадовців сягнули 28,46 млн грн
НАБУ та САП скерували до суду справу за обвинуваченням Генерального директора та директора з маркетингу державного підприємства хімічної промисловості Дніпропетровщини у зловживанні службовим становищем. Завдяки їхнім оборудкам держава отримала збитки у розмірі 28 млн грн.
За даними слідства, протягом жовтня 2016 року посадовці підприємства вступили у змову з громадянами інших країн з метою закупити безшовні труби із легованої сталі. Для цього вони використали підроблені документи, які були створені від імені іноземних учасників тендеру.
Також вони провели оцінку цінових пропозицій, за результатами якої визначили переможцем заздалегідь визначену учасниками оборудки компанію. Після чого уклали з нею контракт на постачання труб для хімічних виробництв на суму $918 тис. та здійснили безповоротну 100% передоплату за товари, які підприємство так і не отримало.
У результаті діяльності вказаних осіб спричинили збитки у вигляді фінансових втрат за невиконаним контрактом та подальшого ведення претензійно-позовної роботи у 2018-2021 роках на загальну суму 28,46 млн грн. Матеріали стосовно їхніх спільників виділені в окремі провадження. Це — третій епізод корупційної діяльності на зазначеному державному підприємстві, викритої НАБУ та САП.
НАБУ є одним з головних правоохоронних ньюзмейкерів країни. "Інформатор" постійно пише про все нові й нові справи, які відкривають - або ж навпаки, завершують - НАБУ та їхні колеги з антикорупційної прокуратури.
Втім, більшість вироків, які виносять за поданням НАБУ, є виправдальними. Всього ж за весь час існування даного відомства - а його створили ще в 2015 році - реальних вироків корупціонерам було лише 87. Загальний же бюджет антикорупційної структури, який заплановано на 2023 рік - понад 1,2 мільярди гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.