Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Вибори в США та внутрішні проблеми Заходу підсилять заклики до примусу України до миру на вигідних для кремля умовах
Україна має всього кілька тижнів для того, щоб вийти на берег Чорного моря та завершити контрнаступ. Наближається сезон дощів та бездоріжжя, який на тривалий час зробить будь-які наступальні дії неможливими. А з початком нового року, Захід може перемістити свій фокус уваги на події внутрішньої політики й заклики примусити Україну до миру підсиляться.
Оглядач видання The Telegraph Роберт Кларк пише, що ЗСУ, пробивши першу лінію оборони росіян, створили передумови для подальшого просування в сторону Токмака та Мелітополя, аж до узбережжя Чорного моря. Якщо це станеться, Україна зможе відрізати сухопутній коридор до Криму та створити загрозу для Керчинського мосту, це суттєво ускладнить життя окупаційним військам на півострові. Однак, навіть за сприятливих умов, українцям знадобляться тижні важких боїв, аби втілити заплановане в життя, і тут час не на нашому боці, адже потрібно поспішати до настання дощової погоди, яка знерухомить техніку.
«В України не залишиться іншого вибору, окрім як подвоїти зусилля впродовж суворих зимових місяців і швидко наступати на бронетехніці по мерзлій землі, поки російські строковики мерзнуть у своїх статичних окопах. До весни бездоріжжя повернеться. Ймовірно, це буде завершення фази контрнаступу», — пише Роберт Кларк.
Чим довше триватиме контрнаступ, тим більше зростає ймовірність того, що фокус уваги Заходу зміститься на внутрішню політику, пише The Telegraph. Наближаються вибори в США й очікується, що «втома від війни» стане реальним фактору дії. Через це Україна може мати лише кілька місяців, щоб якнайшвидше відвоювати якомога більше землі. Встановлення Україною контролю над Мелітополем і Азовським морем дасть можливість Києву зайняти сильнішу позицію, щоб впоратися з міжнародним тиском наступного року, пише видання.
«Дипломатичний тиск на Україну, щоб вона прийняла певну форму миру, посилиться наступного року, що має сподобатися росії, яка переозброюється, та її китайським спонсорам, які прагнуть замороженого конфлікту», — пише Роберт Кларк.
Раніше ми розповідали про те, що президент Чехії Петер Павел вважає, що Україна має час до кінця року, аби продемонструвати позитивні результати у війні. Ми також писали про те, чому Захід був «розчарований» українським контрнаступом та що про це думають західні політики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.