Терористці начхати на все: Кім Кардаш'ян піддалася критиці через свій приватний літак

Читать на русском

Зірка реаліті-шоу викликала хвилю обурень

Читать на русском
Кім Кардаш'ян
Кім Кардаш'ян

Зірка реаліті-шоу викликала хвилю обурень

Кім Кардаш'ян багато переміщається світом. З початку 2024 року колишня дружина Каньє Веста сідала у свій приватний літак понад 30 разів. При цьому за добу одного разу вона перенесла п'ять перельотів, а багато її повітряних маршрутів тривали не довше десяти хвилин.

Кім намагається менше використовувати приватну авіацію: принаймні саме це вона обіцяла цього року. Проте, за статистичними даними, на п'яти її рейсах за один день було витрачено понад 35 420 галонів палива та викинуто 425 тонн вуглекислого газу.

Удар по екології
Удар по екології

Щоб згладити цю шкоду, Кім належить посадити 7027 дерев, які мають рости протягом десяти років. Тільки так вдасться компенсувати забруднення навколишнього середовища, яке завдано її п'ятьма польотами за день.

Кардаш'ян купила літак Gulfstream G65OERjet два роки тому, вартість угоди склала 95 мільйонів доларів. Зараз літак Кім коштує понад 150 мільйонів: вона внесла значні зміни до його салону.

Кардаш'ян на борту свого літака
Кардаш'ян на борту свого літака

У Мережі почали обговорювати поведінку Кім.

«Екотерористка! Обурливо!»;
«Робить все напоказ, а на ділі їй начхати на екологію і взагалі на все, крім неї самої»;
«Навіщо летіти 10 хвилин, коли можна проїхати цю відстань на машині?» – написали блогери, які виступають за захист навколишнього середовища.

Інтер'єр зіркового літака
Інтер'єр зіркового літака

Діти полюбили мачуху

Нещодавно Кім Кардаш'ян зустрілася з Б'янкою Цензорі. Вони перетнулися на вечірці Каньє Веста. Це вперше, коли дві обраниці Уеста, колишня та нинішня, були помічені разом на публіці.

«Ким пішла туди не заради Б'янки, але вона знала, що Б'янка там буде. Кім упокорилася з тим, що Б'янка є мачухою для її дітей і що вони люблять її. Кім нечасто була присутня на заходах свого колишнього чоловіка, але вона справді хотіла виступити єдиним фронтом заради себе та своїх дітей. Бачити Каньє у його стихії – це те, що їй сподобалося, і вона рада розуміти, що він зараз у своїй тарілці», – повідомило джерело.

Кардаш'ян та Цензорі познайомилися
Кардаш'ян та Цензорі познайомилися

Зірка шоу «Сімейство Кардаш'ян» мала претензії до Б'янки, яка встигла прославитися своїми голими виходами у світ. Цього разу Цензорі була незвично скромно для себе одягнена.

«Ким вдячна Б'янці за те, що та обрала консервативніший одяг у присутності їх з Каньє дітей. Вона чудово розуміє критику, яку Б'янка отримує щодо свого зовнішнього вигляду, але вона також цінує той факт, що, перебуваючи поряд з дітьми, вона одягає більше одягу», – цитує Daily Mail близького друга Кардаш'ян.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.