«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
Розміщення пройшло по верхній межі, ставка за бондами склала 7%
Група месенджера Telegram вперше розмістила власні облігації і залучила на ринку 1 млрд доларів. Розміщення пройшло по верхній межі, ставка за бондами склала 7%.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на РБК".
Результати розміщення підтверджуються і даними терміналу Bloomberg від 15 березня: Telegram залучив $ 1 млрд під 7%, мінімальний лот для участі становив 500 тисяч доларів. Бонди розміщені до 2026 року, перша виплата купона намічена на вересень 2021 року.
Відзначимо, Telegram користуються понад 500 мільйонів активних користувачів на місяць. Вони генерують 430 мільярдів переглядів публікацій.
За словами експертів, такі цифри - серйозна база для розвитку рекламної бізнес-моделі та інших способів монетизації. До слова, конкуренти Telegram, месенджери WhatsApp та Viber вже впровадили рекламу як засіб заробітку. Керівництво Telegram поки цього не зробило.
Нагадаємо, раніше Служба безпеки України викрила мережу всеукраїнських і регіональних новинних Telegram-каналів.Серед іншого, завданням кураторів цих каналів було дискредитувати українську владу і вплинути на державну політику.
Також ми писали про 5 причини не використовувати Telegram .