"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
В оновленому додатку можна цитувати лише частину повідомлення, відповідаючи на нього, а не повторювати його повністю, як раніше
У популярному додатку Telegram з'яивлась нова функція: тепер можна відповідати співрозмовнику не лише на все повідомлення, а лише на його частину. Для цього потрібно виділити потрбну цитату та зробити простий крок. Цитати також можна надсилати в інші чати та групи.
Про це йдеться у розсилці від Telegram у неділю, 29 жовтня. Користувачі же встигли оцінити зручність нової послуги.
В оновленому додатку можна цитувати частини повідомлень у відповідях, надсилати відповіді в інші чати, оформляти будь-який текст як цитату, налаштовувати вигляд посилань у повідомленнях, вибирати колір свого імені у групах.
Щоб процитувати частину повідомлення, достатньо натиснути на вихідне повідомлення (на iOS – затиснути повідомлення пальцем), виділити текст і вибрати пункт «Цитувати». При переході з відповіді текст підсвічується.
Відповіді можна надсилати і в інші чати. Наприклад, якщо Ви хочете комусь відповісти особисто або перенести обговорення в іншу групу або канал - це легко зробити При натисканні на цитований текст вихідне повідомлення відкриється в тому чаті, в якому воно було опубліковано. Але - за умови, якщо у користувача є до нього доступ.
Щоб надіслати відповідь на повідомлення в інший чат, достатньо натиснути на панель над полем для введення тексту, вибрати опцію "Відповісти в іншому чаті" і знайти потрібний чат.
Крім прямого цитування інших користувачів, можна оформити будь-який текст у вигляді цитати. А далі - додати в повідомлення відразу кілька цитованих фрагментів.
Улітку в додатку з'явилась функція Stories. Стало можливим публікувати власні історії за аналогією з Instagram та Facebook. Їх бачать користувачі, які є у ваших контактах. У компанії назвали це нововведення "новою історією в розвитку Telegram".
Також користувачам дали можливість контролювати зовнішній вигляд посилань у своїх повідомленнях. Тепер можна розташовувати перегляд посилання над або під текстом повідомлення, змінювати розмір фотографії в ньому, а також вибирати посилання для перегляду (якщо в повідомленні їх кілька).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.