Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У Зеленського підтвердили, що генсек ООН запропонував росії угоду
В Офісі президента відреагували на інформацію ЗМІ, що ООН запропонувала рф відновити зернову угоду в обмін на зняття частини санкцій. За словами радника голови Офісу президента Михайла Подоляка, це - не чутки. І така пропозиція від генсека організації Антоніу Гутерріша вказує на те, що керівництво організації не розуміє, що за війна йде в Україні.
Про це Михайло Подоляк сказав в ефірі телемарафону.
"Це не чутки. Це безумовно був чорновик, який говорить про те, що ООН дійсно не розуміє, що це за війна, до чого може призвести така позиція, яка точно заохочує росію до продовження війни, максимізації війни, до збільшення масштабів війни", – сказав радник голови ОП.
Подоляк наголосив, що таким чином організація намагається вирішити свої питання. І робить це за рахунок України. За його словами, росія абсолютно свідомо порушує всі статутні документи ООН. Але навіть це не зупиняє її від спроб зробити настільки безглузді пропозиції.
На останок радник голови ОП додав, що звичайно ООН буде виправдовуватись за такі дії та пропозиції, але це виглядає вкрай недолуго.
17 липня цього року росія в односторонньому порядку вийшла з "зернової угоди". Країна-агресорка заявила, що сторонами-посередниками нібито не були виконані певні умови, тож угода скасовується.
Відразу після цього російські окупанти почали завдавати масованих ракетних ударів по українським портам й нищити зерносховища. Це призвело до стрибка світових цін на зерно.
Окрім ООН, намагається відновити "зернову угоду" й Туреччина. Реджеп Ердоган на саміті G20 теж закликав світових лідерів виконати умови росії, а саме полегшити страхування експорту продуктів харчування та добрив лондонською компанією Lloyd's і знову підключити Москву до системи SWIFT для міжнародних платежів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.