Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Генеральний суд ЄС скасував рішення щодо санкцій для Віктора Пшонки та його сина Артема
У середу, 26 липня, генпрокурор часів Януковича Віктор Пшонка виграв справу в Європейському суді. Він доводив, що санкції Євросоюзу проти нього та його 47-річного сина Артема ЄС увів з порушенням закону. І суд з таким твердженням погодився.
Про це пише Bloomberg. Суддя вважає, що українська сторона не надала Пшонці та його синові достатнього права на захист.
"Генеральний суд ЄС скасував рішення щодо ексгенпрокурора України Віктора Пшонки та його сина Артема. Рішення суду базується на помилках в оцінці підстав для санкцій. Є сумніви в тому, що вони ґрунтувалися на достатньо твердій фактичній основі", - повідомляє видання.
У своєму рішенні суд ЄС наголосив, що незрозуміло, чи українська судова адміністрація дотримується права на захист у місцевих кримінальних провадженнях. На думку європейських суддів, тут могли бути порушення.
Загалом ЄС запровадив санкції проти майже 1 800 осіб та організацій після нападу росії на Україну. Віктор та Артем Пшонки та його син Артем потрапили під санкції ЄС ще у 2014 році. Їх визнали особами, які підлягали кримінальному переслідуванню в Україні за розкрадання українських державних коштів. Також взяли до уваги втечу батька й сина до росії. Але 30 травня 2014 року Віктор Пшонка і його син Артем подали позов до Європейського суду у Люксембурзі з вимогою анулювати санкції, запроваджені проти них Радою Європейського Союзу
Віктора Пшонку в Україні звинуватили в корупції, зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах. Від 17 липня 2015 року обидва Пшонки перебувають у розшуку, оголошеному СБУ. У квітні 2016 року Інтерпол повідомив про відмову оголосити в міжнародний розшук колишнього депутата Верховної Ради України від Партії регіонів Артема Пшонку.
Раніше Інформатор писав, що днями Великобританія зняла санкції з російського бізнесмена Тінькова. Та розповідав про причину такого рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.