У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Захист все ще вважає звинувачення безпідставними
Солом’янський міста Києва продовжив запобіжний захід для екснамісника Києво-Печерської лаври Павла “Мерседеса”. Засідання відбулося у п’ятницю, 30 червня.
Про це повідомляють українські ЗМІ. Відомо, що священник перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом ще два місяці.
Митрополита УПЦ Московського патріархату Павла Лебідя підозрюють у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі. Крім того – у виправданні російської агресії проти України.
Відомо, що прокурори просили продовжити йому цілодобовий домашній арешт з носінням браслету ще на два місяці. Суд задовольнив прохання.
Водночас захист “Мерседеса” все ще вважає звинувачення безпідставними. Вони наполягають на тому, що екснамісника Лаври необхідно звільнити.
Після засідання Лебідь звернувся до судді. Він заявив, що той нібито перебуває “під владою усіх”.
“Спаси вас Господи, але є ще суд Божий”, – підсумував митрополит.
На початку квітня митрополиту Павлу повідомили про підозру за двома статтями. Йому інкримінують порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань. А також - виправдання, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників.
Також пройшло судове засідання щодо обрання запобіжного заходу для Павла Лебедя, колишнього намісника Києво-Печерської Лаври. Суд задовільнив прохання прокурора. Відтак, митрополит УПЦ МП Павло перебуватиме 60 днів під домашнім арештом.
Пізніше у нього вдома провели обшуки. Під час цього знайшли недешеві речі, зокрема, велику статуетку у вигляді золотої риби. На ній - інкрустація з дорогоцінним камінням. Сам будинок з колонами і дорогою золотою обробкою теж мало нагадує скромну обитель священника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.