Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Колишній намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло отримав підозру від СБУ та прокоментував її, заперечившо, що не проклинав Зеленського
Митрополиту Павлу, колишньому наміснику Києво-Печерської Лаври, вручили підозру СБУ за двома статтями: розпалювання міжрелігійної ворожнечі та виправдання збройної агресії рф.
За словами самого митрополита, у його домі будуть проводити обшуки. Інформацію про це поширило видання LIGA.net з посиланням на співрозмовника у правоохоронних органах. Також вручення підозри підтвердив і сам митрополит Павло.
Він, зокрема повідомив, що його підозрюють у співпраці з росіянами та у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі. Крім того, йому закидають прокльони президента Володимира Зеленського.
"Нікого я не проклинав. Але я сказав слова Євангелія, що наші сльози не впадуть на землю, а впадуть на голови тих, хто спричинив ці заворушення", - додав Павло.
Йдеться, ймовірно, про відеозвернення Павла, в якому він згадав сім'ю Зеленського.
До слова, в СБУ цю інформацію поки не підтвердили і не спростували.
31 березня комісія "Мінкульту" так і не змогла потрапити на територію Києво-Печерської лаври. Святиню заблокували віряни та ченці УПЦ МП. За документами комісія не увійшла на територію Лаври, бо не підійшли ключі до замка.
Впродовж всього 31 березня біля Лаври перебували сотні вірян УПЦ МП, які нагнітали ситуацію, час від часу виникала штовханина з поливанням водою Згодом, уже після того, як комісія з "Мінкульту" перенесла свій візит на понеділок, 3 квітня, колишній намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що на 17:00 запланований штурм Лаври, щоправда, його слова виявились звичайним обманом.
Російські ченці повинні були покинути територію заповідника ще 29 березня. Однак, митрополит Павло заявив, що його парафія не залишить стін святині, доки не закінчаться всі судові розгляди. Суд виніс рішення не на користь УПЦ МП й підтвердив правомірність виселення російських попів зі святині.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у п'ятницю, 31 березня, під Лаврою між активістами та ченцями УПЦ МП відбулась штовханина з обливанням водою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.