“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Суд дав адвокатам час на доопрацювання та озвучив критерії для розгляду позовних заяв
Міжнародний суд отримав 301 позов щодо моральної компенсації від родичів загиблих. Матеріальної компенсації потерпілі не вимагають.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Telegram-канал "Грати", який вів онлайн-трансляцію засідання суду
Слідчий суддя завершив свою роботу, прокуратура розпочне обвинувальний процес 20-22 грудня.
Адвокати родичів потерпілих заявили, що фінансове відшкодування збитків є єдиним можливим для потерпілих. Оскільки обвинувачені систематично позбавляють родичів інших способів отримання компенсації, не сприяють слідству, не визнають провину та не каються, а також беруть участь у кампанії дезінформації.
Адвокати потерпілих розраховували суми позовів на підставі статті 23 Цивільного кодексу України, а також ухвали пленуму Верховного суду "Про судову практику у справі про компенсацію моральної шкоди" від 31 березня 1995 року та низки релевантних судових рішень українських судів.
Позовні заяви підкріплюються "Книгою скорботи" - письмовими та усними свідченнями потерпілих. У сумах позовів не враховували виплати потерпілим страховими компаніями, "Малазійськими авіалініями" та держкомпанією Petronas. Адвокати отримали час для кращого обґрунтування позовних заяв.
Крім того, 250 родичів – брати та сестри – не можуть претендувати, згідно з українським законодавством, на компенсацію, і захист просив суд звернути на це увагу.
Нагадаємо, Росія не дозволила суду в Гаазі допитувати підозрюваного у цій справі полковника Сергія Мучкаєва. Він командир російської 53-ї бригади ППО, яка за версією міжнародного слідства передала російський БУК бойовикам "ДНР".
Сім років тому – 17 липня 2014 року – на сході України був збитий літак Boeing 777 компанії Malaysia Airlines рейсу МН17. Тіла двох родичів так і не знайшли на місці аварії Боїнга.
Раніше Інформатор повідомляв, що США закликали РФ визнати відповідальність за катастрофу МН17. Також ми писали, що родичі жертв вимагали виплати компенсацій.
Крім того, ми розповідали, що у Нідерландах опублікували записи у справі МН17. Тим часом, в українському МЗС вважають, що настання відповідальності за збитий МН17 неминуче. Там закликають Росію визнати причетність до катастрофи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .
На головному фото - Меморіал загиблим пасажирам та екіпажу рейсу MH17 "Малайзійських авіаліній", автор - Ігор Бурдига