Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
ВАКС переніс судове засідання щодо розгляду апеляції адвокатів бізнесмена Ігоря Коломойського щодо генпрокурора та слідчих
У середу, 15 листопада, апеляційна палата Вищого антикорупційного конституційного суду перенесла судове засідання щодо розгляду апеляції адвокатів бізнесмена Ігоря Коломойського. Вона стосувалась бездіяльності генпрокурора та відмови та задоволенні клопотання про зміну підслідності. Коломойського у залі засідання не було.
Про це відомо з онлайн-трансляції судового засідання. Перенести засідання попросили самі ж адвокати. Вони сказали, що їхнього підзахисного не привезли до зали суду, а він цього просив.
"З урахуванням того, що Коломойський Ігор Валерійович виявив бажання брати участь у судовому засіданні, і того, що час, необхідний для виконання цієї вимоги, був недостатній, тому просимо відкласти сьогоднішнє судове засідання", – сказав один з адвокатів.
Суд переніс засідання на 17 листопада. Воно відбудеться уранці, о 9:30 годині.
Ігор Коломойський перебуває під вартою від початку вересня і цей термін триватиме до 2 січня. Він може внести альтернативну заставу у сумі 3 млрд 891 млн грн. Але не робить цього і залишається у СІЗО. Олігарха підозрюють у шахрайстві, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, а також у заволодінні коштами "ПриватБанку" у розмірі 5,8 млрд грн.
Тим часом НАБУ та САП арештували активи Коломойського на понад 3 млрд грн. Йому вже не належить медіахолдинг "1+1" та низка компаній.
До слова, американське правосуддя теж бажає покарати Ігоря Коломойського. Справу щодо нерухомості в Клівленді в штаті Огайо у 2020 році розслідував Клівлендський відділ Федерального бюро розслідувань США за підтримки міжнародного антикорупційного підрозділу ФБР, управління кримінальних розслідувань податкової служби США та митної і прикордонної служб США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.