"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Схоже, що убога фантазія росіян вичерпалася
Рашистська федерація почала все частіше повторюватися у своїх фейках.
Центр протидії дезінформації при РНБО України знову зібрав головні фейки рашистської федерації минулої доби. Назвати заяви росії новими складно, оскільки її представники почали повторюватися. Вони знову намагаються просувати заяви, які вже стали «баяном».
Посол рашистів у США Антонов зробив чергову дурну заяву. За його словами, постачання реактивних систем залпового вогню Україні може «ускладнити» конфлікт. На расєє вважають, що ми можемо встановити цю зброю на кордоні з рф, та почати бити по російських містах. Як завжди, рашисти всіх рівняють із собою.
Вождь племені рашистів путін заявив Макрону і Шольцу, що проблеми, що утворилися у світі, з продовольством – це через санкції проти росії. Усього цього нібито можна уникнути, якщо просто зняти усі санкції з рф. Тоді всі проблеми вирішать постачання з росії. Загалом нічого нового.
ПсевдоЗМІ рашистської федерації знову вирішили просувати тему з біолабораторіями. За словами цих ідіотів, в Україні працювали американські біотехнологи та фармацевти. На думку ворогів, вони намагалися відновити штам натуральної віспи. Також вони нібито навчали українських фахівців "реагувати на можливі спалахи віспи". Напевно, робилося це у сусідній лабораторії від тієї, де птахів для нападу на расєю тренували.
Нагадаємо, хто і навіщо схиляє Україну до миру з росією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.