“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Найбільше прогульників у групі "За майбутнє"
Цього року 235 народних депутатів позбавили 38,8 мільйона гривень виплат через неучасть в голосуваннях на пленарних засіданнях і засіданнях комітетів без поважних причин. Протягом 13 місяців вісім народних депутатів щомісячно потрапляли до переліку прогульників.
Про це повідомляє рух "Чесно",який проаналізував щомісячні публікації регламентного комітету ВРУ, передає Інформатор .
Аналіз охоплює часовий проміжок з 1 листопада 2019 року (день запровадження в парламенті фінансового покарання за прогульніцтво) до 24 грудня 2020 го (останній день року, коли нардепи працювали в Раді і комітетах).
Найбільше прогульників у групі "За майбутнє" (92% депутатів групи оштрафували за прогули), в ОПЗЖ (86%) і групі "Довіра" (80%). На останньому місці - "Голос", де оштрафували 40% депутатів.
Протягом 13 місяців вісім народних депутатів щомісячно потрапляли до переліку прогульників. Це Тарас Козак, Вадим Рабинович, Юрій Солод, Вадим Столар, Ярослав Дубневич, Степан Івахів, Ігор Палиця, Максим Єфімов. Кожного з них позбавили виплат на 539 280 грн. Загальна сума втрачених ними коштів - 4,3 мільйона гривень.
Загалом народні обранці не отримали через своє прогульніцтво 38,8 мільйона гривень.
Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням, більше половини українців підтримують відставку Кабінету міністрів і Верховної Ради.Трохи менше половини громадян підтримують відставку президента.
Відзначимо, якби вибори до парламенту проходили на початку лютого 2021 року, то бар'єр у 5% подолали б чотири партії. Це політичні сили, які вже представлені у Верховній Раді.