“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У ПАР відповіли на звинувачення у постачаннях боєприпасів для росії
Південно-Африканська Республіка (ПАР) постачала армії росії боєприпаси за допомогою корабля. Йдеться про корабель, який в 2022 році прибув до військової морської бази Саймонстаун (Кейптаун).
Про це заявив посол Сполучених Штатів Америки в ПАР. За його словами, США переконані в тому, що ПАР постачала російським окупантам зброю. І це попри те, що публічно влада Південно-Африканської Республіки заявляла про свій нейтралітет щодо російської агресії проти України.
Американський посол зазначив, що США зафіксували стоянку на базі в Кейптауні на початку грудня 2022 року. Там представники ПАР вантажили зброю та боєприпаси на судно, яке згодом відправилося до рф. Також повідомляється, що в США озброєння росіян вважають серйозною проблемою і питання "не закрите".
Посол США в ПАР Брігеті на питання журналістів про те, наскільки точними є дані про постачання ПАР зброї для рф, заявив, що готовий поставити на це своє життя. Зазначаються, що посол написав міністру оборони ПАР Танді Модізе.
Видання The Guardian опублікувало відповідь президента Південно-Африканської Республіки Сиріла Рамафоса. Варто зауважити, що він не дав жодної конкретики щодо питання постачання зброї для армії рф. Він заявив лише, що уряд ПАР вивчає інформацію і лише згодом ПАР зможе говорити на цю тему.
Південно-Африканська Республіка відмовилася висловлювати позицію щодо війни росії проти України, та заявила про нейтралітет. Водночас на початку 2023 року ПАР провела з Китаєм та росією спільні військові навчання. При цьому Україна заявила про глибоку занепокоєність тим, що ПАР "переймає досвід російської воєнної машини" в той час, коли практично весь світ засуджує російську агресію.
Також повідомлялося, що Уряд Південно-Африканської Республіки розпочав юридичні консультації щодо того, що робити з ордером Міжнародного кримінального суду на арешт володимира путіна на випадок візита російського диктатора. Експерти вважають, що ПАР практично шукає способи, щоб не заарештовувати путіна попри рішення МКС.
Нагадаємо, що ПАР та Європейський Союз розійшлися в думках щодо відносин з російською федерацією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.