"Вони можуть укласти угоду. А можуть не домовитися. Вони можуть колись бути російськими, а можуть колись не бути російськими."
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
«Кожній із нас слід зрозуміти, що не потрібно шукати свою “половинку”, а варто лише усвідомити, що ти власне повноцінна, самостійна, яскрава й унікальна. Ти і є кохання! І тобі, моя люба, зовсім не потрібні жодні інші доповнення, щоб сяяти. Головне – навчитися любити себе», - MASHA DANILOVA.
Пентагон уклав угоду з виробником ракетних двигунів Aerojet Rocketdyne на $215,6 млн
Міністерство оборони США збирається модернізувати виробничі потужності задля збільшення темпів виготовлення й постачання двигунів до ПТРК Javelin і ПЗРК Stinger. Відомоство підписало угоду сумою $215,6 млн із виробником ракетних двигунів Aerojet Rocketdyne.
Про це повідомляє прес служба Пентагону. В повідомленні йдеться, що угода передбачає проведення модернізації підприємств Aerojet Rocketdyne та розширення їх потужностей. Кошти виділяються в рамках Закону про додаткові асигнування для України. Модернізація стосуватиметься заводів Aerojet у штатах Арканзас, Алабама та Вірджинія, де випускаються складні двигуни для ракет.
"Кошти підуть на модернізацію виробничих процесів на підприємствах компанії, консолідацію виробничих ліній, закупівлю обладнання, створення систем для обробки даних, а також збільшення виробництва та швидкості доставки Javelin, Stinger та керованої реактивної системи залпового вогню (GMLRS)", - йдеться в повідомленні Пентагону.
4 квітня 2023 року Адміністрація Президента США Байдена оголосила про черговий транш військової допомоги Україні вартістю 2,6 млрд доларів. До пакету увійшли артилерійські та мінометні снаряди, боєприпаси до ЗРК Patriot та HIMARS, протиброньові системи Javelin. Але поки що США не надає Україні винищувачі, які могли б захистити країну від авіаційних атак рф.
Також відомо, що в цьому переліку також є 10 мобільних реактивних систем з лазерним наведенням c-UAS. Видання Defence One повідомляє, що ці системи дозволять дозволять збивати іранські дрони-камікадзе Shahed-136. Йдеться про ракети APKWS з лазерним наведенням BAE. Але виробник не надає даних щодо випробувань ракет проти “шахедів”.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що США ввели новий пакет санкцій проти рф: туди потрапили 27 людей, оборонні компанії та угорський банк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.