"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Візит також буде спрямований на перекалібрування зв’язків між країнами
Міністерка фінансів США Джанет Єллен відвідає Китай з робочою поїздкою. Під час неї країні будуть оголошені можливі наслідки за постачання зброю для російських терористів. Крім цього, будуть обговорюватися зв’язки США та Китаю та політичні напрямки країн.
Про це пишуть в Reuters. Загалом це буде перша поїздка Джанет Єллен до Китаю. Вона спробує перекалібрувати зв’язки між двома країнами. Особливу увагу викликають ймовірна допомога росії від Китаю, а також обмеження на експорт деяких металів в країні.
Візит пройде 6-9 липня. Його запланували саме після заяви Пекіну про контроль над експортом деяких продуктів з галію та германію, які широко використовуються у напівпровідниках. Іншим приводом став новий закон Китаю про контррозвідку. Справа в тому, що потенційно він може шкодити компаніям США, які працюють в Китаї.
Проривів у цьому питанні особливо не очікується. Проте, Єллен має наполягати на формуванні нових каналів зв’язків між країнами. Окремо також Китаю буде повідомлено про санкційні наслідки допомоги росії в її агресії.
Офіційні особи Китаю вже стурбовані тим, що адміністрація Джо Байдена вже хоче обмежити інвестиції компаній США в Китай. Окремі повідомлення Штатів у Китаї називають спробами роз’єднати дві потужні економіки світу. При цьому, Китай відходить від карантину повільніше, ніж очікувалося.
Нещодавно директор ЦРУ вільям Бернс заявляв, США потрібно поступово відмвовлятися від товарів та послуг Китаю. За його словами, наразі Пекін фактично “має намір змінити міжнародний порядок”. Для цього він нарощує економічну, військову та технологічну міць. Проте, він не прагне повністю розірвати економічний зв’язок – лише зосередитися на покращення власних технологій США та аналізувати співпрацю з країною в питанні ризику посилення Китаю.
Крім цього, у США нещодавно попереджали китайську владу про “ризик неправомірних затримань” в їхній країні. Зокрема це стосується згаданого закону про контррозвідку. Штати вважають, що через нього компанії та працівники США в Китаї можуть зіштовхнутися з переслідуваннями з боку влади Китаю.
Нагадаємо, що Китай раптово скасував запланований візит Борреля.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.