США більше не можуть допомагати Україні з ремонтом наданої техніки: у Пентагоні розкрили причину

Читать на русском

Наразі Білий дім співпрацює з Конгресом, щоб Україна отримала додаткове фінансування якнайшвидше

Читать на русском
Ремонт техніки, Пентагон
Також Пентагон не може надавати Києву свою техніку

Наразі Білий дім співпрацює з Конгресом, щоб Україна отримала додаткове фінансування якнайшвидше

США більше не можуть допомагати Україні з ремонтом вже наданої військової техніки. Причина полягає у відсутності додаткового фінансування військових потреб Києва з боку Вашингтона. Також вже відомо, що Пентагон не може постачати Києву обладнання зі своїх запасів через відсутність коштів.

Білий дім налаштований співпрацювати з Конгресом задля якнайшвидшого затвердження нової допомоги Україні. Затягування цього процесу заважає Штатам задовільнити потреби українських Сил оборони. Про це під час брифінгу 23 січня розповів речник Пентагону Патрик Райдер.

"(Відсутність) додаткового фінансування заважає нам забезпечити системи й обладнання для задоволення їхніх середньострокових і довгострокових потреб і допомогти їм підтримувати системи, які ми їм надали раніше. І тому, знову ж таки, ми будемо продовжувати тісно співпрацювати з Конгресом і наполягати на додатковому фінансуванні якомога швидше", - заявив представник Міноборони США.

Також Райдер звернув увагу на те, що постійна нестача фінансування змусила Пентагон припинити вилучення додаткової техніки з власних запасів для передачі Україні. Це заважає Штатам задовільнити найнагальніші потреби України на полі бою, включаючи такі речі, як артилерійські снаряди, протитанкова зброя, засоби протиповітряної оборони тощо, додав представник Пентагону.

В США досі затримується допомога для України

Нагадаємо, президент Байден ініціював наприкінці 2023 року виділення допомоги Україні у розмірі 61 млрд доларів. Проте Конгрес досі не проголосував стосовно цієї ініціативи, хоча американський лідер й виконав вимоги республіканців щодо посилення міграційного питання. Переговори між республіканцями й демократами тривають понад місяць.

У суботу, 20 січня, президент США Джо Байден заявив, що сподівається на укладення угоди щодо американо-мексиканського кордону вже наступного тижня. На його думку, її повинні підписати принаймні у Сенаті, адже демократи мають тут більшість. Саме від цього документу залежить подальша підтримка України, зволікання з якою приводить до втрат на фронті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.