Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Обвинувачений розповів, що він так сильно напився, що був не в змозі наступного дня прийти до ТЦК
На Хмельниччині суд виніс вирок чоловіку, який ухилився від мобілізації до Збройних сил України. Він був не в змозі прийти до територіального центру комплектування (ТЦК) через сильне похмілля. Тому суд засудив його до трьох років тюрми, проте через визнання провини та каяття замінив покарання роком іспитового строку.
У вироку Красилівського районного суду у Хмельницькій області сказано, що військовозобов'язаний визнав вину у вчиненні кримінального правопорушення, яке передбачене ст. 336 КК України. Проте він навів низку аргументів на свій захист.
За словами обвинуваченого, у день перед явкою до ТЦК він так напився, що на наступний день йому було дуже погано. Тому він не з'явився до ТЦК, та не повідомив про це представника. Він заявив, що розкаюється у вчиненому злочині та готовий служити й захищати Україну.
Представник ТЦК зі свого боку заявив, що обвинувачений отримав повістку влітку 2023 року, він розписався за неї особисто. Також він пройшов ВЛК та був ознайомлений з тим, яке покарання може на нього чекати, якщо він проігнорує візит до ТЦК для отримання вже бойової повістки.
З урахуванням всього вищенаведеного суд засудив чоловіка до трьох років позбавлення волі. Проте суд також визнав, що військовозобов'язаний виявив щире каяття та визнання своєї провини, тому покарання змінили на рік іспитового строку.
Через зміни у законодавстві приписне чи військовий квиток має носити з собою постійно кожен чоловік призовного віку. Співробітники ТЦК або правоохоронці мають право вимагати надати цей документ під час перевірки. І якщо квитка не буде – людину можуть доставити до ТЦК "для уточнення".
Окрім цього, в Україні хочуть додати ще репресивних методів які, на думку влади, будуть "стимулювати" ухилянтів від мобілізації виконувати свій обов'язок перед країною. Зокрема планується впровадити деякі зміни у наданні окремих адміністративних послуг. Вони не будуть доступні тим, хто не надасть військово-обліковий документ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.