“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Суддів затримано на отриманні неправомірної вигоди у справі Мотор Січ
У середу, 29 листопада, у Києві детективи НАБУ та прокурори САП затримали чотирьох суддів Київського апеляційного суду. Їх взяли під арешт на гарячому. Судді брали хабарі у справі Вячеслава Богуслаєва, колишнього директора Мотор Січ.
Про затримання чотирьох суддів Київського апеляційного суду повідомляє видання Дзеркало тижня. Серед затриманих заступник голови Київського апеляційного суду Віктор Глиняний, судді В'ячеслав Дзюбін, Ігор Паленик та Юрій Слива.
Повідомляється, що суддів затримано на отриманні неправомірної вигоди у справі Мотор Січ. Вони отримували хабарі від оточення ексглави підприємства Богуслаєва, якого підозрюють у держзраді та співпраці з росіянами, щоб зняти арешти з його численного майна.
Інформатор писав, що акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" спростувало інформацію щодо постачання до росії комплектуючих для авіації. Її поширили Радіо Свобода та низка інших українських ЗМІ. Вони послалися на російськомовне видання, яке зареєстровано у Латвії. У відомстві вказують, що вони не співпрацюють з компаніями, яку фігурують у розслідуванні, ще з 2014 року.
Українські журналісти послалися на матеріал інтернет-видання "Важные истории". Інформація, що нібито з січня 2022 року по липень 2023 року російська компанія "Авиа ФЭД сервис" імпортувала до рф компоненти для літаків і гвинтокрилів виробництва деяких підприємств АТ "Українська оборонна промисловість" є неправдивою, стверджують у акціонерному товаристві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.