«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У хліба є одна особливість - він ніколи не приїдається, його вживають практично всі, кожен день і на все життя
Хліб - один з найважливіших продуктів харчування. За рахунок споживання хліба людина приблизно на 30% задовольняє свої потреби в калоріях, більш ніж наполовину - у вітамінах групи В, солях фосфору і заліза, наполовину - у вуглеводах, на третину - в білках.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на rb.com.ua .
Які види хліба найчастіше купують українці
Питома вага споживачів інших видів хліба коливається в межах 1-7%.
При цьому приблизно кожен восьмий житель України (13%) не має особливих переваг в споживанні хліба, 2% населення взагалі не вживає хліб, а 1% не зміг визначитися з даного питання.
Жителі обласних центрів віддають перевагу зерновому хлібу частіше (9%), ніж жителі звичайних міст (4%) і сільської місцевості (5%), крім того, вони частіше (7%), ніж жителі сіл (3%) вважають за краще купувати бездріжджовий хліб .
Населення Західної України рідше (43%), ніж населення інших регіонів країни купує пшеничний хліб (52% в Центрі, 61% на Півдні, 65% на Сході). Жителі Півдня країни вважають за краще житній хліб рідше (14%), ніж жителі інших регіонів (29% на Заході, 31% в Центрі, 32% на Сході). А споживачі центральних і східних областей помітно рідше споживають житньо-пшеничний хліб (відповідно, 12% і 10%), ніж споживачі західних (28%) і південних областей (20%). Можна також відзначити, що на Заході України бездріжджовий і гречаний хліб споживають трохи частіше, ніж в інших регіонах країни.
Як правило, українські споживачі в більшій чи меншій мірі задоволені якістю хліба, який вони споживають: співвідношення в цілому задоволених і в цілому незадоволених якістю хліба становить 81% проти 17%.
Опитування проводилося в період з 5 по 15 вересня.Всього опитаний 1801 респондент у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту та регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополь).