«Страждання, які випали на мою долю в останній частині мого життя, я жертвую Господу за мир у світі та братерство між народами»
"Романтизували харасмент, відписка" - я вже чекаю на такі коменти. Ні, ми нічого не романтизуємо, ми просто сексуалізуємо еститику кадра, так можна.
Що робити, щоб якнайшвидше заспокоїтись
Іноді правильне дихання допомагає боротися з тривалим стресом і справлятися з тривогою. Позитивні та негативні емоції пов'язані з різними способами дихання, кажуть науковці. У радісні моменти людина дихає глибоко, а коли злиться чи турбується поверхнево і часто.
Ці чотири дихальні техніки зможуть допомогти відновити розслаблений ритм вдихів та не посилювати стрес під час тривоги, навідь під час повітряної.
За даними Американського інституту стресу, дихання животом від 20 до 30 хвилин щодня можуть зменшити стрес та занепокоєння.
Як дихати:
Техніка глибокого дихання може повернути дихання при тривозі до розслабленого ритму. Уповільнення дихання відбувається за рахунок того, що людина фокусується на підрахунках.
Як дихати:
Метод альтернативного дихання полягає у чергуванні дихання через кожну ніздрю. Найкраще практикувати його в положенні сидячи, щоб зберегти поставу.
Як дихати:
Дихання зі стиснутими губами - це проста дихальна техніка, яка допоможе зробити глибокі вдохи більш повільними та цілеспрямованими.
Як дихати:
Глибоке дихання, яке проводиться за допомогою діафрагми, також називають дихання животом. Глибоке дихання діафрагмою допомагає уникнути гострої реакції на стрес.
Загальні поради для практики діафрагмального дихання:
Поверхневе дихання – грудне. Коли люди стривожені, вони схильні робити швидкі неглибокі вдохи грудьми. Однак таке дихання тільки посилює занепокоєння: порушення рівня кисню та вуглекислого газу в організмі призводить до прискореного серцебиття, запаморочення, м'язової напруги та інших неприємних фізичних відчуттів. Через це може підвищуватися рівень тривоги і навіть виникнути напад паніки.
Коли людина стривожена, вона не завжди може зрозуміти, як саме дихає. Найпростіший спосіб визначити свій характер дихання: покласти одну руку на верхню частину живота, біля талії, а іншу – на середину грудей. При глибокому диханні рука на животі піднімається вище.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.