Компанію артистці склала ще одна відома музична виконавиця
Музична виконавиця TAYANNA заспівала свою колискову й прочитала казки для дітей та їхніх батьків на центральному залізничному вокзалі у дитячому просторі "Спільно". Незадовго до початку повномасштабної війни Тетяна Решетняк (справжнє ім’я знаменитості) випустила колискову разом зі збіркою авторських казок для дітей в аудіоформаті - "Казки від TAYANNA", які озвучила разом зі співачкою Мартою Адамчук.
З початком повномасштабного вторгнення ідея проєкту набула особливого значення.
"Я постійно співаю колискові своєму сину, і мені в дитинстві їх постійно співали, тому я вирішила записати свою колискову. Улюблених казок в мого сина і в мене не було, тому вирішила написати їх сама. Дуже важливо з дітьми спілкуватись, читати казки, співати колискові ще з самого народження, бо так вони розвиваються швидше. Казки та колискові – це дуже класна нічна афірмація для дітей, бо вони вловлюють стан, вібрації та ваш внутрішній посил, тому пишіть колискові, пишіть казки, бо це дуже важливо", – розповіла артистка.
Цього року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив дитячі безпечні простори на центральних залізничних вокзалах Києва та Львова – дитячі точки "Спільно". Попри війну, в дітей є можливості для розвитку і якісного дозвілля.
Кожен, хто очікував на свій потяг з дітьми, мав чудову можливість відволіктись, почути колискову від TAYANNA, почути особисто їхні спільні казки з Мартою Адамчук та зробити фото.
На початку червня Укрзалізниця та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрили рекордний за площею, понад 700 квадратних метрів, дитячий безпечний простір на центральному залізничному вокзалі в Києві. Тут діти та їхні батьки можуть відпочити, пограти в розвивальні ігри, отримати консультації психологів та медиків.
Це вже далеко не перша вокзальна зона "Спільно" для батьків із дітьми різного віку, створена під час війни у партнерстві між залізницею та ЮНІСЕФ: дитячі простори нового формату відкрито також у Харкові та Львові.
З березня 2022 по березень 2023 року працювало понад 150 точок "Спільно". В них надають підтримку та послуги дітям, підліткам та їхнім опікунам, у тому числі тим, які проживають на територіях, де нещодавно велися бойові дії. Простори розташовуються у спеціальних наметах або організованих просторах у містах - наприклад, на станціях поїздів або метро, а також у притулках для переміщених осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.