“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Приблизно 30 % усіх атак були успішними
Після розв’язання війни проти України спецслужби рф збільшили кількість хакерських атак проти союзників України. За даними Microsoft, хакери атакували 128 організацій у 42 країнах.
Про це йдеться у звіті "Захист України: Перші висновки про кібервійну", яку опублікувала компанія Microsoft, передає Інформатор.
Перші масові атаки із застосуванням програми Foxblade відбулися 23 лютого, за лічені години до повномасштабного вторгнення рф. Компанія Microsoft зафіксувала кібератаки на 48 установ та компаній в Україні. Крім того, російські спецслужби активізували проникнення в мережу урядів інших країн. Загалом атаки здійснювалися на 42 держави для заволодіння цінною інформацією.
Найбільше кібернападів російські хакери здійснюють на США та Польщу. Здебільшого атаки спрямовані на дослідницькі установи, гуманітарні організації, об'єкти критичної інфраструктури. За минулі два місяці збільшилась кількість кібератак на країни Балтії, Данію, Норвегію, Фінляндію, Швецію та Туреччину.
За інформацією компанії, 29 % усіх атак були успішними, чверть призвела до крадіжки даних із мереж.
Нагадаємо, Канада стала мішенню російської дезінформації у Twitter. Крім того, Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України.
Також Інформатор писав, як боротися з російською пропагандою в інтернеті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.