Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Приблизно 30 % усіх атак були успішними
Після розв’язання війни проти України спецслужби рф збільшили кількість хакерських атак проти союзників України. За даними Microsoft, хакери атакували 128 організацій у 42 країнах.
Про це йдеться у звіті "Захист України: Перші висновки про кібервійну", яку опублікувала компанія Microsoft, передає Інформатор.
Перші масові атаки із застосуванням програми Foxblade відбулися 23 лютого, за лічені години до повномасштабного вторгнення рф. Компанія Microsoft зафіксувала кібератаки на 48 установ та компаній в Україні. Крім того, російські спецслужби активізували проникнення в мережу урядів інших країн. Загалом атаки здійснювалися на 42 держави для заволодіння цінною інформацією.
Найбільше кібернападів російські хакери здійснюють на США та Польщу. Здебільшого атаки спрямовані на дослідницькі установи, гуманітарні організації, об'єкти критичної інфраструктури. За минулі два місяці збільшилась кількість кібератак на країни Балтії, Данію, Норвегію, Фінляндію, Швецію та Туреччину.
За інформацією компанії, 29 % усіх атак були успішними, чверть призвела до крадіжки даних із мереж.
Нагадаємо, Канада стала мішенню російської дезінформації у Twitter. Крім того, Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України.
Також Інформатор писав, як боротися з російською пропагандою в інтернеті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.