Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Дипломат має відвідати низку європейських столиць у спробі реалізувати стратегію припинення бойових дій на засадах “мирного плану” КНР
Спецпредставник Китайської Народної Республіки у справах Євразії Лі Хуей прибув до москви в рамках місії з «дипломатичного врегулювання російсько-українського конфлікту». У суботу, 2 березня, він провів перемовини із заступником міністра закордонних справ росії Михайлом Галузіним. Крім росії китайський посадовець має відвідати штаб-квартиру ЄС у Брюсселі, а також Польщу, Німеччину, Францію та Україну.
Лі Хуей та Галузін дійшли висновку, що «ультимативні вимоги до росії» перешкоджають веденню діалогу, повідомляє агенція Reuters. Китай заявив про готовність «продовжувати свої зусилля щодо сприяння мирним переговорам», а також пропонує посередницькі послуги.
«Констатовано, що будь-яке обговорення політико-дипломатичного врегулювання неможливе без участі росії та врахування її інтересів у сфері безпеки», — повідомили в російському МЗС.
У квітні 2023 року, коли світ очікував на старт українського контрнаступу, спецпредставник Пекіну Лі Хуей несподівано вирушив до європейських столиць та москви в рамках «миротворчих ініціатив» Китаю. Однак тоді його зусилля були спрямовані швидше на вивчення ситуації та на підтримку іміджу Китаю, аніж на реальну спробу розпочати перемовини. Очікується, що під час другого візиту Лі Хуей буде тиснути на Київ та Європу, аби сприяти замороженню конфлікту на вигідних для кремля умовах. У лютому Пекін виступив із вимогою до Заходу припинити надавати зброю Україні та підштовхнути Київ до переговорного процесу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.