“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Дипломат має відвідати низку європейських столиць у спробі реалізувати стратегію припинення бойових дій на засадах “мирного плану” КНР
Спецпредставник Китайської Народної Республіки у справах Євразії Лі Хуей прибув до москви в рамках місії з «дипломатичного врегулювання російсько-українського конфлікту». У суботу, 2 березня, він провів перемовини із заступником міністра закордонних справ росії Михайлом Галузіним. Крім росії китайський посадовець має відвідати штаб-квартиру ЄС у Брюсселі, а також Польщу, Німеччину, Францію та Україну.
Лі Хуей та Галузін дійшли висновку, що «ультимативні вимоги до росії» перешкоджають веденню діалогу, повідомляє агенція Reuters. Китай заявив про готовність «продовжувати свої зусилля щодо сприяння мирним переговорам», а також пропонує посередницькі послуги.
«Констатовано, що будь-яке обговорення політико-дипломатичного врегулювання неможливе без участі росії та врахування її інтересів у сфері безпеки», — повідомили в російському МЗС.
У квітні 2023 року, коли світ очікував на старт українського контрнаступу, спецпредставник Пекіну Лі Хуей несподівано вирушив до європейських столиць та москви в рамках «миротворчих ініціатив» Китаю. Однак тоді його зусилля були спрямовані швидше на вивчення ситуації та на підтримку іміджу Китаю, аніж на реальну спробу розпочати перемовини. Очікується, що під час другого візиту Лі Хуей буде тиснути на Київ та Європу, аби сприяти замороженню конфлікту на вигідних для кремля умовах. У лютому Пекін виступив із вимогою до Заходу припинити надавати зброю Україні та підштовхнути Київ до переговорного процесу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.