«Сокіл» і «Краматорськ» перемогами завершили четвертий тур Української хокейної ліги

Одразу чотири клуби УХЛ йдуть у лідируючій групі, набравши по 6 очок.

«Сокіл» вдома розгромив новачка УХЛ. «Краматорськ» виграв перший матч у сезоні.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У понеділок, 27 вересня, відбулися два матчі четвертого туру УХЛ. У Києві зустрілися сусіди по турнірній таблиці «Сокіл» і «Рулав Одд». Команди вийшли на лід в таких складах:

Сокіл:  Кубрицький (Оганджанян); Логачов - Мажуга, Хайруллов - Рибалко, Сисак - Лєтов, Сушков; Гончаренко - Смирнов - Німенко, Єлісеєнко - Тихомиров - Павленко, Коржилецький - Симчук - Давидов, Рубан - Панченко - Міхнов.

Рулав Одд:  Петров (Шевчук); Ресурсів (А) - Лапков, Бондаренко - Сарапульцев, Басков - Секирко (К), Олійник - Пойманов; Єфімов - Желудков - Пугачов (А), Кіча - Жигалов - Канаплін, Абаджян - Наливайко - Мельников, Сиротенко - Гузенко - Шамардін.

Команди зі старту включили високі швидкості і почали обстрілювати ворота суперника з різних дистанцій. На 11-й хвилині господарі отримали чисельну перевагу 5 на 3. На реалізацію подвійної більшості «Соколу» знадобилося 11 секунд. Єлісеєнко кидком з коліна відкрив рахунок в матчі.

Кияни продовжили грати в більшості. На 12-й хвилині Тихомиров збільшив перевагу «Сокола», закинувши свою першу шайбу за київський клуб.

На 23-й хвилині гості пропустили втретє. Причому шайба опинилася за лінією воріт ударившись спершу об штангу, а потім об ковзан голкіпера. Через 7 хвилин Коржилецький кидком під поперечину відправив у ворота «Рулав Одд» четверту шайбу. На 32-й хвилині Бондаренко, не зумівши переграти Кубрицький, не реалізував булліт. А через 5 хвилин Єлісеєнко кидком в лівий кут воріт команди гостей завершив контратаку «Сокола».

На 5-й хвилині третього періоду Єлісеєнко зробив рахунок 6: 0, попутно оформивши хет-трик. А добив «Рулав Одд» Хайруллов, закинувши на 54-й хвилині сьому шайбу.

У заключному матчі четвертого туру «Білий Барс» на своєму майданчику приймав «Краматорськ». Склади команд:

Білий Барс:  Полгороднік, (Сулима); Гребеник (А) - Козловський, Дахнівський - Грицюк, Ядловський (А) - Собко, Будько - Кисельов; Грабовецький - Куцевич (К) - Бородай, Попережай - Брага - Удовиченко, Тищенко - Качан - Бойко, Койда - Собченко - Баглай.

Краматорськ:  Кучер (Макаренко); Таран (А) - Бабрусєв, Ваулин - Мальцев, Афанасьєв - Сірченко, Суховольський -; Столяренко (К) - Сергієвський - Градович, Жвачкін (А) - Ковальов - Гриценко, Геворкян - Калинич - Середницький, Говорушко - Семенов - Кобильнік.

Вже на 36-й секунді поєдинку «Краматорськ» відкрив рахунок. Градович вийшов один на один і переграв Полгородніка. «Білий Барс» відігрався на 7-й хвилині. Бородай в падінні проштовхнув шайбу в ворота, реалізувавши чисельну перевагу 4 на 3. Потім «Білий Барс» майже дві хвилини грав 5 на 3, але закинути не зміг.

Гості знову вийшли вперед на 26-й хвилині. Гриценко потужним кидком з середньої дистанції пробив Полгородніка. Незабаром Таран дальнім кидком у верхній кут збільшив перевагу «Краматорська» в рахунку.

«Краматорськ» не став грати на утримання результату. На 44-й хвилині Калинич закинув у ворота «Білого Барса» четверту шайбу. Господарі намагалися скоротити відставання, але швидше за могли отримати ще одну шайбу у свої ворота.

• «Сокіл» - «Рулав Одд» 7: 0 (2: 0; 3: 0; 2: 0);
  • «Білий Барс» - «Краматорськ» 1: 4 (1: 1; 0: 2; 0: 1).

Турнирная таблица УХЛ

Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 30 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу Олександра Усика в бою за звання чемпіона світу у суперважкій вазі, про підсумки матчів дев'ятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал вуViber можна тут.