«З початку великої війни чимало громадян віком 60 і більше років виявили бажання долучитись до захисту України. Але в українському законодавстві є обмеження щодо залучення до служби такої категорії громадян. Наш законопроєкт знімає ці обмеження»
Мені здається, сьогодні приховувати свої справжні емоції - стало модно. Бути "в ресурсі", бути "сильним", бути "успішним" - коли це лише картинка - це не ок. Я вірю, що найсильніші — це ті, хто можуть чесно сказати: мені зараз важко. І зняти свою маску. Хоч на кілька хвилин.
Якщо ви добре розумієте свої очікування від гаджета, ви можете заощадити гроші
Сучасну людину неможливо уявити без смартфона в руках. Технології постійно йдуть уперед. І з кожним роком на ринку з'являється все більше добрих і при цьому дедалі більш бюджетних моделей. Інформатор підготував вам огляд актуальних моделей різних виробників, які коштують до 7 тис. грн. Обирайте недорогі смартфони залежно від своїх потреб та можливостей.
Екран. Сучасні смартфони мають розмір екрана від 6 дюймів. Це стосується як найдорожчих, так і бюджетних моделей.
Процесор. Від його потужності залежить швидкість роботи та обсяг пам'яті телефону. Процесори серії Qualcomm Snapdragon 600/700 добре зарекомендували себе. Також варто відзначити чіпсети Helio G. Компанія Samsung представляє серію дуже непоганих процесорів Exynos 9000. У лінійці Huawei/Honor вибирайте гаджет з Kirin 700/800/900. Якщо ціна має велике значення, вибирайте процесор Snapdragon серії 400.
Камера. Варто пам'ятати, що висока роздільна здатність не завжди гарантує високу якість фотографій. Зрозуміло, що низька ціна гаджета відбивається також і на рівні камери. Тим не менш, серед бюджетних смартфонів можна знайти моделі з непоганим фотоапаратом.
Програмне забезпечення. Новіша модель зазвичай означає більш тривалу підтримку ПЗ з боку виробників. Оновлення ПЗ - питання не тільки зручності, а й безпеки. Зламати телефон із новітніми оновленнями складніше.