«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Це справжній синтез поколінь, у якому два різні музичні світи обʼєдналися в одній пісні, поєднавши досвід і новаторство, традиції й експерименти. Ця пісня про розкіш кохання, яка розвіюється, про любов, яка щезає, залишаючи після себе лиш "Шик і дим".
Якщо ви добре розумієте свої очікування від гаджета, ви можете заощадити гроші
Сучасну людину неможливо уявити без смартфона в руках. Технології постійно йдуть уперед. І з кожним роком на ринку з'являється все більше добрих і при цьому дедалі більш бюджетних моделей. Інформатор підготував вам огляд актуальних моделей різних виробників, які коштують до 7 тис. грн. Обирайте недорогі смартфони залежно від своїх потреб та можливостей.
Екран. Сучасні смартфони мають розмір екрана від 6 дюймів. Це стосується як найдорожчих, так і бюджетних моделей.
Процесор. Від його потужності залежить швидкість роботи та обсяг пам'яті телефону. Процесори серії Qualcomm Snapdragon 600/700 добре зарекомендували себе. Також варто відзначити чіпсети Helio G. Компанія Samsung представляє серію дуже непоганих процесорів Exynos 9000. У лінійці Huawei/Honor вибирайте гаджет з Kirin 700/800/900. Якщо ціна має велике значення, вибирайте процесор Snapdragon серії 400.
Камера. Варто пам'ятати, що висока роздільна здатність не завжди гарантує високу якість фотографій. Зрозуміло, що низька ціна гаджета відбивається також і на рівні камери. Тим не менш, серед бюджетних смартфонів можна знайти моделі з непоганим фотоапаратом.
Програмне забезпечення. Новіша модель зазвичай означає більш тривалу підтримку ПЗ з боку виробників. Оновлення ПЗ - питання не тільки зручності, а й безпеки. Зламати телефон із новітніми оновленнями складніше.