Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Фіцо зустрівся з російським послом
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо зустрівся з послом росії Ігорем Братчиковим. Він прийняв його у середу, 30 листопада, у Братиславі. Відомо, що вони обговорювали перспективу покращення відносин між їхніми країнами.
Про це повідомляє пресслужба словацького уряду. Фіцо зауважив, що країна має підготуватися до нормалізації словацько-російських відносин після закінчення війни в Україні.
“Словацька Республіка є членом ЄС і НАТО, що, природно, впливає на наші зовнішньополітичні пріоритети. З іншого боку, це не може обмежувати нас у виборі суверенних позицій, які не завжди відповідають політиці єдино правильного погляду, що просувається в Євросоюзі”, – наголосив словацький прем’єр.
За його словами, зовнішньополітичним пріоритетом його країни є захист і просування словацьких національних інтересів. Зокрема, йдеться про підтримку мирних ініціатив, а не про війну в Україні. Він висловив думку, що “стратегія США та ЄС не спрацьовує”.
“Словаччина також зобов'язана підготуватися до періоду після закінчення війни в Україні та до нормалізаціїї словацько-російських відносин”, – підсумував Фіцо.
Слідом за поляками словацькі перевізники вирішили блокувати кордон з Україною, попри те, що влада країна обіцяла цього не допустити. Втім, Союз автомобільних перевізників Словаччини вирішив блокувати пункт пропуску "Вишнє Нємецьке – Ужгород" вже з 1 грудня. Вони вимагають від Брюсселя запровадити дозволи на перевезення для українських транспортних засобів, адже європейці не можуть з ними конкурувати.
Відомо, що перехід закриватимуть о 15:00 "до подальшого повідомлення". Цього місяця представники UNAS уже блокували на годину пункт перетину кордону "Вишнє Нємецьке" зі словацького боку, висловивши солідарність із польськими мітингарями.
Крім того, польські перевізники розпочали страйк на кордоні з Україною 6 листопада, заблокувавши три пункти пропуску для проїзду вантажного транспорту: "Корчова – Краковець", "Гребенне – Рава-Руська" та "Дорогуськ – Ягодин". Вони вимагають від ЄС відновити дозвільну систему для українських водіїв, які в'їжджають до Євросоюзу, і для водіїв із ЄС, які в'їжджають в Україну, за винятком гуманітарної допомоги і військових вантажів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.