“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Альянс пообіцяв допомогти українцям виграти війну
НАТО пообіцяло забезпечити Україні перемогу у війні проти росії. Там зазначили, що лише це перемога дасть нашій країні гарантію вступу до Північноатлантичного альянсу.
Про це розповів генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.
“Наша позиція щодо членства не змінилася: Україна стане членом Альянсу... Водночас ми всі усвідомлюємо, що для того, щоби досягти хоча б мінімального прогресу в цьому питанні, першим кроком має бути забезпечення того, щоби Україна збереглася як суверенна незалежна нація. Тому партнери та союзники по НАТО надають безпрецедентний рівень підтримки, та продовжать робити це”, - заявив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг.
За словами генсека, зважаючи на це члени Північноатлантичного альянсу зараз підтримують Україну і будуть робити це й надалі.
"Україна стане членом альянсу. Але ми усвідомлюємо, що спочатку треба забезпечити перемогу України, а потім вже давати обіцяну. Ми будемо робити все, щоб Україна перемогла, і це забезпечить її членство в НАТО", - підкреслив Столтенберг.
Першим і найневідкладнішим кроком для союзників Києва, Столтенберг називав підтримку та подальше посилення військової, летальної, нелетальної та економічної підтримки України. За його словами, НАТО розглядає, можливості розвитку політичних відносин з Україною, аби розширити роботу над більш довгостроковими реформами.
Нагадаємо, напередодні, 4 квітня, північноатлантичний Альянс отримав ще одного члена - Фінляндію, яка офіційно приєдналась до НАТО. Цікаво що, 4 квітня річниця заснування НАТО. Саме цього дня в 1949 році в Вашингтоні 12 держав підписали Північноатлантичний договір.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.