У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Новий рік вже наступив на Далекому Сході рф
На Далекому Сході, зокрема і в далекосхідних регіонах росії, вже настав новий 2024 рік. Саме тому там вже показали по ТБ новорічне звернення російського диктатора володимира путіна. Воно триває вдвічі менше за минулорічне “привітання”.
Про це повідомляють російські ЗМІ. Звернення показали вдень у неділю, 31 грудня.
Новий новорічний ролик путіна не дуже відрізняється від попередніх. Але тривав він цього разу лише 3 хвилини 45 секунд. Ба більше, у кадрі вже не було російських військових, якими путін себе оточив, коли “вітав” росіян з приходом 2023 року.
Під час свого виступу очільник Кремля заявив про те, що громадяни рф буцімто “згуртувалися”. За його словами, “народ залишається єдиним і в помислах, і в праці, і у бою”.
Крім того, диктатор звернувся і до окупантів, які знаходяться на території України. Він сказав, що пишається та захоплюється своєю армією, яка повномасштабно вбиває українців щодня вже майже два роки.
Під час трансляції звернення путіна на Далекому Сході у Києві все ще тривав розбір завалів після масованої атаки рф 29 грудня. Крім того, коли його виступ почався, окупанти атакували нашу країну ракетами.
Напередодні речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат закликав українців подбати про власну безпеку у новорічну ніч. Зокрема, не ігнорувати повітряні тривоги, якщо вони будуть. За його словами, ворог не буде робити поблажок на свята.
Крім того, речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк напередодні теж казала, що 31 грудня росія може вдарити по території України. Вона припустила, окупанти можуть атакувати, готуючи як комбіновані удари, так і локальні, точкові. Тому так звану "тривожну валізку" слід мати напоготові. Слід зберігати пильність й під час сигналу тривоги спускатися в укриття.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.