Скорочення комендантської години у Києві: як працюватиме громадський транспорт з 26 березня

Читать на русском

Актуальний графік роботи маршрутів громадського транспорту можна дізнатися онлайн

Читать на русском
Громадський транспорт
З 26 березня громадський транспорт столиці працюватиме на годину довше

Актуальний графік роботи маршрутів громадського транспорту можна дізнатися онлайн

У Києві громадський транспорт працюватиме на годину довше. Зміни почнуть діяти з 26 березня. Таке рішення ухвалили на тлі скорочення у місті комендантської години.  

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Так, з 26 березня наземний транспорт у столиці працюватиме з 05:30 до 23:30, метрополітен — з 06:00 до 23:00, а фунікулер — з 07:00 до 22:00.

"З 26 березня у столиці буде скорочено комендантську годину. Вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня. Зміни будуть внесені і в роботу громадського транспорту: він продовжить роботу на одну годину", – зазначив Поворозник.

Актуальний графік роботи маршрутів громадського транспорту, зокрема і відправлення останніх рейсів, є на сайтах КП "Київпастранс" та КП "Київський метрополітен". Окрім того, сервіс руху транспорту є у застосунку "Київ Цифровий". Варто додати, що магазини, торговельні центри та ресторани також подовжать свою роботу. З урахуванням часу, аби їх працівники могли дістатися додому до початку комендантської години.

Скорочення комендантської години у столиці

20 березня начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що підписав наказ про зміну комендантської години в Києві. Згідно з документом, з 26 березня вона діятиме з 00:00 до 05:00 щодня, а не як зараз – із 23:00. Під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, а також переміщатись транспортом або пішки. Якщо в заборонений час людина знаходиться на вулиці, то комендантський патруль має право затримати дану особу і перевірити у неї наявність документів, встановити причину порушення комендантської години. У разі потреби можуть оглянути речі, транспортний засіб та навіть помешкання затриманого. Якщо людина чинить опір або не виконує законні вимоги комендантського патруля, то до такої особи можуть застосувати фізичну силу чи (в крайньому разі) вогнепальну зброю. Виходити на вулицю дозволено тільки щоб дійти до найближчого укриття під час повітряної тривоги.

Раніше ми писали, що в Одесі та області змінили час комендантської години. Крім того, в Херсонській області подовжили комендантський час до 13,5 годин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.