«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Зібрали дані сайтів, які щоденно моніторять ціни
Попри ризик дефіциту і здорожчання ціни на пальне в Україні не зазнали стрімкого зростання. По деяких позиціях вони дійсно змінились, але некритично – на кілька копійок. Останній тиждень показники залишаються стабільними.
Сайт “Мінфін” посилається на консалтингову групу А-95 і наводить такі дані:
Останній тиждень суттєвих коливань цін немає. Найбільшого здорожчання зазнав бензин А-95 – з 5 грудня вартість виросла на 60 копійок. Пішов вгору і ціновий показник автомобільного газу – якщо 5 грудня він коштував 29,07 грн/л, то зараз 29,52 грн/л.
Найдорожчий бензин преміальної якості – в Донецькій області, там він коштує 57,50 грн/л. Також Донеччина відзначилась дорогим ДТ – 57,66 грн/л, і газом – 33, 54 грн/л. Найдорожчий А-95 можна знайти в Сумській області (53,5 грн/л). Максимальний показник А-92 спостерігається в низці регіонів – на Волинщині, Житомирщині, Миколаївщині, Полтавщині, Рівненщині. Найдешевше преміальне пальне є на Хмельниччини – 51,30 грн/л. А-95 з найменшою ціною – в Київській області (50,70 грн/л). А-92 – на Запоріжжі. Найдешевше дизельне паливо є на Тернопільщині (54,33 грн/л), а газ – у Вінницькій області (28,86 грн/л).
А сайт Auto.ria демонструє ціни по АЗС. Найвища ціна на преміальне А-95, ДП і газ спостерігається у “Паралель”. Перші два види палива тут коштують 59,99 грн/л, а газ – 37,99 грн/л. Найдорожче стандартне А-95 – у ОККО (54 грн/л), А-92 – у “Авіас” (52 грн/л). Якщо говорити про середні цінові показники, то сайт наводить такі дані:
Після масованої ракетної атаки по енергетичній інфраструктурі 23 листопада в Україні запроваджені аварійні та стабілізаційні відключення світла. Через це підприємці та мешканці багатоквартирних будинків скуповують паливні генератори. Виникло побоювання дефіциту бензину. Експерти заспокоюють - на генератори палива вистачить, але висловлюють занепокоєння через дефіцит пального в Європі, адже вона переорієнтовується на нових постачальників.
Раніше ми писали про те, що в Україні скасовують податки на імпорт генераторів та Starlink. Також читайте, на скільки зросте ціна електроенергії в 2023 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.