Скільки українців оновили дані через "Резерв+": в Міноборони назвали цифру

Понад два мільйони громадян України вже оновили свої дані через додаток Резерв+

Резерв+
"Резерв+" став найпопулярнішим способом оновити дані

З моменту запуску Міністерством оборони додатка "Резерв+" для оновлення військово-облікових даних ним скористувалися вже мільйони українців. Станом на 6 липня 2,3 млн громадян України використали додаток, щоб оновити дані. Загалом "Резерв+" став найпопулярнішим способом оновлення.

Про це заявив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін в ефірі Національного телемарафону. За його словами, переважна частина громадян України, яка оновила дані, вже має при собі електронний військовий квиток, а використання застосунку значно розвантажило від роботи ЦНАПи та ТЦК.

"Наразі 2 млн 300 тис. українців оновили свої дані в застосунку "Резерв+" в електронному кабінеті. І 1,5 млн з них згенерували собі електронний військово-обліковий документ", – зазначив він.

Раніше Міноборони спростувало топ-5 страхів про "Резерв+". По-перше, в Міноборони пояснили, що Резерв+ та ЦНАПи генерують однакові документи. З 18 червня вони прирівнюються до військового квитка та тимчасового посвідчення. З документом у Резерв+ можна навіть перетинати кордон, що пару тижнів тому підтвердив речник ДПСУ Андрій Демченко.

Що ще треба знати про Резерв+

У Міноборони пояснювали, що у застосунку "Резерв+" з'явились можливість виправлення даних онлайн та мітка часу, що підтверджує оновлення даних. Мітка проставляється системою автоматично після оновлення. Її поява свідчить про виконане громадянином зобов'язання.

Нагадаємо, "Інформатор" публікував коротку та зрозумілу інструкцію, як за кілька кроків згенерувати електронний військовий квиток у "Резерв+". В Міноборони нагадали, що з 18 червня військово-обліковий документ у "Резерв+" отримав таку саму юридичну силу, як і паперовий військовий квиток чи тимчасове посвідчення. Тому його копію можна використовувати у всіх ситуаціях, де це необхідно. Наприклад, при прийомі на роботу або отриманні послуг у ЦНАП.

Своєю чергою, юрист Ігор Баранников наголосив, що поява електронних документів стала "величезним кроком уперед" у сфері військового обліку. Принаймні після того, як у додатку "Резерв+" з'явився електронний військовий квиток, працівники ТЦК та СП не зможуть, як раніше, займатися свавіллям та вилучати документи у військовозобов'язаних, вважає він.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube