“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Щире кохання не зламати війною
В Україні, 14 жовтня, у День захисників та захисниць одружились понад 1300 пар. Найбільше закоханих одружилося у Києві та на Дніпропетровщині. Про це повідомили у Міністерстві юстиції України.
"Попри війну, тривоги і сльози — сьогодні їхні очі світяться щастям і радістю, а їхні серця об'єднує вогник, що зветься Коханням", — йдеться в повідомленні.
У Вінницькій та Рівненській області зареєстрували однакову кількість одружень. Серед лідерів за кількістю шлюбів цього дня:
З початком війни щораз більше громадян бажають зареєструвати шлюб у якомога коротший строк. На час дії воєнного стану існує спрощена процедура оформлення шлюбу. Так, зареєструвати шлюб можна навіть у день подання заяви до органу ДРАЦС або в будь-який інший зручний день. Для цього нареченим потрібно звернутись до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану та подати такі документи:
Кабінет Міністрів України спростив процес одруження для військовослужбовців. В умовах воєнного стану їм надано можливість реєстрації шлюбу онлайн. Так, щоб одружитись, молодятам не обов’язково приходити до відділу ДРАЦС особисто — вони можуть просто поєднатися за допомогою відеозв’язку.
Проте це стосується лише тих наречених, що нині боронять нашу державу, серед яких працівники ЗСУ, СБУ, СЗР, ДПС, УДО, Нацгвардії, Нацполіції, Служби цивільного захисту, ДБР, Державної кримінально-виконавчої служби, НАБУ, БЕБ чи іншого військового формування, а також закладів охорони здоров’я. Щоб укласти такий шлюб, військовослужбовець має подати заяву про державну реєстрацію шлюбу своєму командиру, який далі засвідчує справжність підпису військовослужбовця на цій заяві та передає її до найближчого відділу ДРАЦС
Нагадаємо, в Україні тільки за перший місяць війни одружилися понад 15 тисяч пар.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.