«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Кількість таких людей зростає
За останній місяць кількість людей в Україні, які втратили роботу з початку повномасштабної війни, зросла до 39%.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані опитування соціологічної групи "Рейтинг".
Так, сьогодні серед тих, хто мав роботу до війни наразі працюють 59%. З них повноцінно – 34%, віддалено або частково – 19%, ще 6% знайшли нову роботу.
Водночас зросла кількість тих, хто роботу втратив – з 35% у червні до 39% у липні. Серед останніх найбільше мешканців сходу, жінок, найбідніших, тих, хто працює в приватному секторі або має власну справу, а також внутрішньо переміщених осіб.
Половина працівників отримують зарплату меншу, ніж до війни, на 10 і більше відсотків. У 43% зарплата не змінилась, в 9% - зросла.
Найбільше тих, хто відчув зниження доходів серед тих, хто працює зараз віддалено або частково та підприємців. Тоді як серед державних службовців відносна більшість зберегла попередню зарплату.
І навіть попри це відносна більшість (57%) готова продовжувати працювати навіть у разі зменшення заробітної плати, 40% – шукатимуть нову роботу.
Також ми приводили дані опитування про те, як українці живуть під час війни, скільки часу займе відбудова країни та хто повинен компенсувати збитки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.