«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Це справжній синтез поколінь, у якому два різні музичні світи обʼєдналися в одній пісні, поєднавши досвід і новаторство, традиції й експерименти. Ця пісня про розкіш кохання, яка розвіюється, про любов, яка щезає, залишаючи після себе лиш "Шик і дим".
Він нагадав, що раніше Єврокомісія висунула умову про ухвалення "антиолігархічного" законодавства для Грузії, а "Венеційка" його розкритикувала через запропонований індивідуальний підхід. Він заявив, що у випадку України ситуація інша
Венеційська комісія рекомендувала Україні відкласти імплементацію "антиолігархічного закону". Цей закон Європейська комісія раніше визначила як один із критеріїв подальшого руху Києва в Європейський Союз.
Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська у Facebook. Він нагадав, що раніше Єврокомісія висунула умову про ухвалення "антиолігархічного" законодавства для Грузії, а "Венеційка" його розкритикувала через запропонований індивідуальний підхід.
"Українські олігархи розраховували, що з українським законом про олігархів відбудеться те саме: буде нищівна критика, яка призведе до того, що закон просто поховають це затягне початок перемовин про вступ до ЄС. Одразу скажу: цього не відбулося", - заявив він.
Фахівці "Венеційки" ухвалили, що український "антиолігархічний" закон не порушує права олігархів, як грузинський, але рекомендували Україні відкласти імплементацію закону про олігархів з огляду на війну, заявив Малюська.
"Річ у тім, що війна істотно змінює баланс сил в Україні, істотно зменшує вплив олігархів – це як руйнування їхніх підприємств, так і функціонування органів державної влади під час війни. Тому належним чином оцінити вплив закону про олігархів на політичну і правову систему вкрай складно", - заявив він та пообіцяв, що пауза в діалозі з Венеційською комісією "триватиме недовго".
Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт № 5599 про олігархів у червні 2021 року. Він внесений як невідкладний.
Згідно з законом, рішення про визнання особи олігархом приймається РНБО.Це є підставою для включення таких осіб до реєстру олігархів. Їм буде заборонено здійснювати підтримку політичних партій і бути покупцем в процесі приватизації об'єктів великої приватизації.
Закон також передбачає, що в Україні повинні створити реєстр олігархів. Якщо людина потрапляє до цього реєстру, йому заборонено прямо або побічно фінансувати політичні партії та брати участь у великій приватизації. Особи, включені до реєстру, будуть зобов'язані подавати декларацію — так само як особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
У вересні 2021 року Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова надала зауваження до законопроєкту №5599 про олігархів. За її словами документ суперечить Конституції та порушує права людини.
Раніше Інформатор писав все, що потрібно знати про законопроєкт про олігархів, і як в Україні стежитимуть за їхніми контактами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.