“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ухвалення закону про олігархів в наявній редакції призведе до його розгляду в Конституційному Суді
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова надала зауваження до законопроекту №5599 про олігархів. За її словами документ суперечить Конституції і порушує права людини.
Про це йдеться в листі Денисової від 2 вересня голові парламенту Дмитру Разумкову, яке опублікував нардеп Ярослав Железняк, передає Інформатор .
Омбудсмен зазначає, що повноваження, якими документ наділяє президента України і Раду національної безпеки (РНБО) не відповідає Конституції. У законопроекті також відсутня процедура визначення, хто такий олігарх.
"Дія положень потенційно може поширюватися на значну кількість людей", - йдеться у листі.
За її словами, вимога подавати декларації про контакти з олігархами, де потрібно вказувати дату, час і короткий зміст розмови суперечить статті Конституції про втручання в особисте і сімейне життя. За її словами, незрозумілий порядок перевірки випадків контакту з олігархом.
"Якщо припустити, що зустріч відбувається безпосередньо до або після офіційної зустрічі, судового засідання (або на перерві), незрозуміло якими будуть правові наслідки такої зустрічі", - підкреслила омбудсмен.
Вона вважає, що законопроект про олігархів не може бути підтриманий.
"На мій погляд для дотримання прав і свобод громадян та недопущення їх порушень при прийнятті даної законодавчої ініціативи потрібно перед розглядом законопроекту у другому читанні направити його для отримання висновку Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанської комісії)", - резюмувала Денисова.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський анонсував в Україні абсолютно новий законопроект про олігархів.Крім того, закон про олігархів зареєстрували в Раді .
Також Інформатор писав все, що потрібно знати про законопроект про олігархів і як в Україні будуть стежити за їхніми контактами .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .