СК «Дніпро-1» здобув перемогу над «Аполлоном» і вийшов у плей-оф Ліги конференцій

Український клуб приймав суперника у Словаччині

У Лізі конференцій сезону 2022/23 проходять матчі п’ятого туру групового етапу. У словацькому Кошице лідер Української Прем’єр-ліги СК «Дніпро-1» зустрівся з чемпіоном Кіпру клубом «Аполлон». СК «Дніпро-1» здобув перемогу і забезпечив собі вихід у плей-оф.

У четвер, 27 жовтня, СК «Дніпро-1» провів свій п’ятий поєдинок у розіграші Ліги конференцій. Суперником українського клубу став кіпрський «Аполлон». СК «Дніпро-1» йшов на другому місці групи Е, «Аполлон» займав третю позицію. Для забезпечення виходу у плей-оф «Дніпро-1» влаштовувала і нічия.

Склади команд

СК Дніпро-1: Макс Валеф, Адамюк, Сваток, Сарапій, Амаш, Рубчинський, Бабенко, Танчик, Піхальонок, Назаренко, Довбик.

Запасні: Рибак, Кінарейкін, Юрчук, Кононов, Бузанелло, Логінов, Когут.

Аполлон: А. Йованович, Кабрал, Кіріаку, В. Йованович, Алісамі, Коль, Шполярич, Піттас, Онженда, Йостен, Хенті.

Запасні: Лоїзу, Деметріу, Пейберн, Артіматас, Дабо, Ва, Хаммас, Дігіні, Шахар, Жраді.

Перебіг поєдинку

Через травми СК «Дніпро-1» не зміг розраховувати на цілу низку футболістів. До заявки команди на матч потрапили лише чотири польові гравці.

Матч розпочався з атак української команди. Назаренко пробив неточно, а Довбик затягнув з ударом і втратив м’яч. «Аполлон» відповідав своїми атаками. На 14-й хвилині Макс Валеф вчасно вийшов із воріт  і перехопив передачу на вільного гравця команди суперника.

СК «Дніпро-1» володів невеликою перевагою, але якихось масованих атак не проводив. Гра проходила переважно у центрі поля. Суперники не створювали гострих моментів біля воріт один одного. На 27-й хвилині жовту картку за фол проти Бабенка отримав Вукашин Йованович. На 35-й хвилині Танчик прострілив з правого флангу, а Назаренко із меж воротарського майданчика пробив над поперечиною. Через чотири хвилини «Дніпро-1» відкрив рахунок. Піхальонок потужним дальнім ударом відправив м’яч у лівий кут воріт «Аполлона».

На третій хвилині другого тайму Рубчинський пробив трохи віще воріт. У свою чергу «Аполлон» став діяти агресивніше і частіше з’являтися поряд зі штрафним майданчиком «Дніпра-1». Господарігідно відповідали на атаки суперника. На 58-й хвилині голкіпер «Аполлона» з нижнього кута потягнув дальній удар Амаша.

Тренер «Аполлона» вирішив кардинально змінити склад команди, зробивши на 68-й хвилині відразу чотири заміни. «Дніпро-1» відповів однією заміною, та і то вимушеною. Рубчинський отримав пошкодження і поступився місцем на полі Когуту.

На 83-й хвилині ліванський легіонер «Аполлона» Жраді перевірив реакцію голкіпера «Дніпра-1». Гості догравали матч у меншості. На 88-й хвилині Жраді ліктем вдарив гравця «Дніпра-1», за що отримав від арбітра червону картку. На останній хвилині основного часу господарі провели контратаку. Чотири гравця «Дніпра-1» вийшли на ворота суперника, але Логінов пробив вище. СК «Дніпро-1» здобув перемогу і гарантував собі як мінімум друге місце, а з ним і перепустку у плей-офф Ліги конференцій.

• СК Дніпро-1 — Аполлон 1:0 (Піхальонок, 39).

Турнірне становище

У іншому матчі групи Е Ліги конференцій «АЗ Алкмар» у гостях з рахунком 2:1 здолав «Вадуц». Нідерландський клуб лідирує у турнірній таблиці. СК «Дніпро-1» відстає від нідерландців на два очки і в останньому турі посперечається з «АЗ Алкмар» за перемогу у групі.

Група Е
Група Е

Матчі шостого туру Ліги конференцій відбудуться 3 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу Ліги Європи АЕК - «Динамо». Також ми повідомляли про результати матчів п’ятого туру Ліги чемпіонів.