Ліга Європи: «Динамо» не змогло переграти АЕК

Кияни здобули перше очко у турнірі

У Лізі Європи пройшли поєдинки п’ятого туру групового етапу. Київське «Динамо» завітало у гості до кіпрського клубу АЕК. Кияни змогли вирвати нічию у компенсований час.

У четвер, 27 жовтня, в матчі п’ятого туру Ліги Європи київське «Динамо» зустрілось з АЕКом. «Динамо» для продовження боротьби за третє місце у групі В влаштовувала лише перемога.

АЕК: Пірич, Росалес, Мілічевич, Томович, Енглезу, Понс, Луїш Густаву, Фараж, Альтман, Дьюрчо, Лопеш.

Запасні: Гордич, Тумбас, Гонсалес, Олатунджи, Кіпрос, Наум, Андреу, Мамас.

Динамо: Нещерет, Тимчик, Забарний, Сирота, Вівчаренко, Буяльський, Сидорчук, Шепелєв, Циганков, Ванат, Кабаєв.

Запасні: Ігнатенко, Авраменко, Попов, Бурда, Перріс, Гармаш, Караваєв, Кравченко, Діалло, Бєсєдін, Кендзьора.

Перебіг матчу

«Динамо» заволоділо ініціативою і першим створило небезпечний момент. На 4-й хвилині Пірич ногою відбив удар Буяльського. На 14-й хвилині Ванат забив, але перед цим трохи поспішив і заліз в офсайд.

Команди по черзі контролювали м’яч, а сама гра проходила переважно у середині поля. Позиційні атаки суперників розбивались об обороні порядки. Тим більш неочікуваним виявився гол АЕКа. На 26-й хвилині Альтман ударом боковими ножицями під поперечину замкнув передачу Фаража з правого флангу.

«Динамо» намагалось швидко відповісти на пропущений м’яч, але наштовхнулось на жорсткий пресинг майже на всіх ділянках поля. Енглезу на 30-й хвилині зі штрафного влучив у стінку з гравців «Динамо». Шепелєв заробив жовту картку за фол у центрі поля проти Густаву. «Динамо» зрівняло рахунок на 45-й хвилині. Ванат отримав передачу від Буяльського і з лівого кута воротарського майданчика пробив у ближній кут.

На 50-й хвилині Циганков вивів Тимчика сам на сам, але захисник «Динамо» не переграв Пірича. Не забиваєш ти – забивають тобі. На 53-й хвилині Енглезу навісив з лівого флангу, а Лопеш з лінії воротарського майданчика головою пробив у правий кут.

«Динамо» було важко просуватися вперед. В свою чергу АЕК став потроху тягнути час. Футболісти намагались довше полежати на газоні при порушеннях правил з боку «Динамо» і не поспішали вводити м’яч у гру. АЕК приспав пильність гравців «Динамо» і забив на 72-й хвилині. Фараж пройшов по правому флангу та прострілив у центр, а  Альтман прибрав Тимчика і пробив у правий нижній кут.

Циганков на 80-й хвилині зі штрафного трохи не докрутив м’яч і влучив у сітку із зовнішнього боку. А через півтори хвилини Гармаш замкнув подачу з правого флангу, скоротивши відставання «Динамо». Кияни провели ще декілька атак. На другій компенсованій хвилині Гармаш зрівняв рахунок. А от на те, щоб забити переможний м’яч часу у «динамо» не вистачило.

• АЕК — Динамо 3:3 (Альтман, 26, 72 Лопеш, 53 – Ванат, 45, Гармаш, 82, 90+2).

У паралельному матчі групи В турецький «Ференбахче» у матчі з «Ренном» повторив подвиг «Динамо» і відігрався з 1:3. АЕК забезпечив собі третє місце. «Динамо» з останньої позиції вже не зрушить.

Група В
Група В

Матчі шостого туру Ліги Європи відбудуться 3 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу групи F Ліги чемпіонів «Селтік» - «Шахтар». Також ми повідомляли про результати матчів п’ятого туру Ліги чемпіонів.