«Бенфіка» у результативному матчі здолала «Ювентус»: результати поєдинків Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах E, F, G та Н

На футбольних полях Європи розпочались поєдинки п’ятого туру Ліги чемпіонів. «Бенфіка» та «Ювентус» забили сім м’ячів на двох. РБ «Лейпциг» завдав «Реалу» першої поразки у турнірі.

У вівторок, 25 жовтня, матчами у групах E, F, G та Н розпочався п’ятий тур Ліги чемпіонів сезону 2022/23. У двох матчах групи Н команди забили 16 м’ячів.

Група E

Після двох поразок від «Челсі», «Мілан» опинився на третьому місці. Команді необхідна була перемога. Під гарячу руку чемпіона Італії потрапило загребське «Динамо». З інтервалом у 10 хвилин кожен, «Мілан» забив чотири м’ячі і наблизився до виходу у плей-оф.

РБ «Зальцбург» приймав лідера групи лондонський «Челсі». Гості відкрили рахунок на 23-й хвилині. Після навісу з правого флангу і невдалих спроб захисників вибити м’яч, Ковачич з лінії штрафного майданчика невідпорно пробив у лівий верхній кут. «Челсі» створив ще декілька нагод, але голкіпер господарів тягнув усе, що летіло у площину воріт. «Зальцбург» відігрався на 49-й хвилині. Господарі провели швидку атаку, Вобер зліва віддав у центр і Адаму ударом у дотик переправив м’яч у сітку. На 64-й хвилині гості знову вийшли вперед. Хаверц з-за меж штрафного майданчика пробив під поперечину.

РБ Зальцбург - Челсі

Результати матчів групи E:

• Динамо Загреб — Мілан 0:4 (Габбія, 39, Леау, 49, Жиру, 59, Любічич, 69 (автогол));
  • РБ Зальцбург — Челсі 1:2 (Адаму, 49 - Ковачич, 23, Хаверц, 64).

«Челсі» забезпечив собі перемогу у групі E. Долю другої перепустки у плей-оф Ліги чемпіонів в очному поєдинку вирішать «Мілан» та РБ «Зальцбург». Чемпіона Італії цілком влаштує і нічия.

Група Е
Група Е

Група F

У Глазго «Селтік» приймав «Шахтар». У першому таймі господарі створили більше моментів. Один із них на 34-й хвилині реалізував Якумакіс. Відігрались «гірники» на 58-й хвилині. Мудрик влучним ударом у лівий верхній кут воріт «Селтіка» завершив індивідуальний прохід. «Шахтар» міг вивезти із Глазго три очки, але на 72-й хвилині Сікан не влучив у порожні ворота. Інформатор проводив текстову трансляцію матчу.

Селтік - Шахтар

У матчі з «Реалом» РБ «Рейпциг» вже на 18-й хвилині вигравав з рахунком 2:0. Незадовго до перерви Вінісіус один м’яч відіграв. На 81-й хвилині Вернер повернув господарям перевагу у два  м’ячі. Гол Родріго на четвертій компенсованій хвилині на долю матчу не вплинув.

РБ Лейпциг - Реал

Результати матчів групи F:

• Селтік — Шахтар 1:1 (Якумакіс, 34 – Мудрик, 58);
  • РБ Лейпциг — Реал 3:2 (Гвардіол, 13, Нкунку, 18, Вернер, 81 – Вінісіус, 44, Родріго, 90+4).

«Реал» ще у минулому турі забезпечив собі вихід із групи. За другу путівку в 1/8 фіналу змагатимуться «Шахтар» та РБ «Лейпциг». «Гірників» влаштує лише перемога. Будь-який інший результат відправить «Шахтар» у Лігу Європи.

Група F
Група F

Група G

Лідери групи «Боруссія» та «Манчестер Сіті» зустрілись у Дортмунді. Матч закінчився нульовою нічиєю. Марез міг принести перемогу команді гостей, але на 58-й хвилині не забив пенальті.

У поєдинку аутсайдерів групи зійшлись «Севілья» та «Копенгаген». Обидві команди на груповому етапі ще не перемагали. На 61-й хвилині Ен-Несірі вивів «Севілью» вперед, скориставшись передачею Гомеса. На 88-й хвилині Іско подвоїв перевагу «Севільї», а у компенсований час Монтьєль добив «Копенгаген». На 5-й компенсованій хвилині здали нерви у Хочолави. Гравець «Копенгагена» грубо порушив правила і отримав червону картку.

Севілья - Копенгаген

Результати матчів групи G:

• Боруссія Дортмунд — Манчестер Сіті 0:0;
  • Севілья — Копенгаген 3:0 (Ен-Несірі, 61, Іско, 88, Монтьєль, 90+2).

Жодної інтриги немає у групі G. Результати останнього туру ніяк не вплинуть а розташування команд у турнірній таблиці.

Група G
Група G

Група H

«ПСЖ» у матчі з «Маккабі» не мав жодних проблем. Мессі, Мбаппе та Неймар забезпечили парижанам відчутну перевагу ще у першому таймі. Загалом «ПСЖ» відвантажив у ворота суперника сім м’ячів.

Результативно пройшов і паралельний матч. «Бенфіка» та «Ювентус» провели обмін голами на 17-й та 21-й хвилинах. До перерви Жоау Маріу та Рафа Сілва збільшили перевагу «Бенфіки» до двох м’ячів. Той же Рафа Сілва на 50-й хвилині здавалось вирішив долю матчу. Але голи Міліка і Маккенні на 77-й та 79-й хвилинах відповідно повернули інтригу. Проте «Бенфіка» перемогу з рук вже не випустила.

Бенфіка - Ювентус

Результати матчів групи H:

• ПСЖ— Маккабі Хайфа 7:2 (Мессі, 19, 44, Мбаппе, 32, 64, Неймар, 35, Голдберг, 67 (автогол), Солер, 84 – Сек, 38, 50);
  • Бенфіка — Ювентус 4:3 (Антоніу Сілва, 17, Жоау Маріу, 28 (з пенальті), Рафа Сілва, 35, 50 – Кен, 21, Мілік, 77, Маккенні, 79).

«ПСЖ» та «Бенфіка» проходять у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. «Ювентус» може завершити єврокубковий сезон, якщо у матчі останнього туру набере менше очок, ніж «Маккабі».

Група Н
Група Н

Розклад матчів Ліги чемпіонів

У групах E, F, G та Н командам залишилось зіграти по одному матчу. Перша та друга команди з кожного квартету пройдуть у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Треті – зіграють у Лізі Європи.

• Тур 6: 1/2 листопада 2022 року.

Плей-оф:

• 1/8 фіналу: 14/15/21/22 лютого та 7/8/14/15 березня 2023 року;
  • 1/4 фіналу: 11/12 та 18/19 квітня 2023 року;
  • 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
  • Фінал: 10 червня 2023 року.

Матчі шостого туру Ліги чемпіонів пройдуть 1 та 2 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про розвиток подій в матчі «Динамо» - «Ворскла». Також ми повідомляли про перебіг поєдинків дев’ятого туру УПЛ.