«Баварія» здолала позбавлену турнірної мотивації «Барселону»: результати матчів Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах А, В, С та D

У Лізі чемпіонів пройшли поєдинки п’ятого туру групового етапу. «Барселона» ще до матчу з «Баварією» втратила шанси на вихід у 1/8 фіналу. «Порту» взяв реванш у «Брюгге» за домашню поразку.

У середу, 26 жовтня, матчі п’ятого туру Ліги чемпіонів пройшли у групах А, В, С та D. «Брюгге» вперше пропустив, при чому відразу чотири м’ячі.

Група A

Аутсайдер групи «Глазго Рейнджерс» приїхав у гості до «Наполі». На 11-й хвилині Сімеоне вивів команду господарів вперед. Через 5 хвилин Сімеоне знову засмутив голкіпера «Глазго Рейнджерс», головою замкнувши подачу з лівого флангу. На 80-й хвилині Естігор відправив у ворота гостей ще один м’яч.

«Аяксу» для збереження шансів на вихід у плей-оф треба було перемагати «Ліверпуль». Господарі жваво розпочали матч і вже на другій хвилині Бергхейс побив у штангу. «Аякс» не реалізував ще кілька моментів і врешті пропустив сам. На 42-й хвилині Салах випередив голкіпера «Аяка» та відкрив рахунок у матчі. На 4-й хвилині другого тайму Нуньєс зробив рахунок 0:2. А ще через три хвилини Елліотт забив у ворота «Аякса» третій м’яч.

Аякс- Ліверпуль

Результати матчів групи А:

• Наполі — Глазго Рейнджерс 3:0 (Сімеоне, 11, 16, Естігор, 80);
  • Аякс — Ліверпуль 0:3 (Салах. 42, Нуньєс, 49, Елліотт, 52).

«Наполі» та «Ліверпуль» вийшли до плей-оф  Ліги чемпіонів. «Глазго Рейнджерс» щоб зайняти третє місце і пробитись у Лігу Європи потрібно перемагати «Аякс» у матчі останнього туру з різницею у п’ять м’ячів.

Група А
Група А

Група B

«Атлетико» пропустив від «Байєра» на 9-й хвилині - рахунок у матчі відкрив Діабі. Господарі відігрались на 22-й хвилині завдяки більярдному удару Карраско. Хадсон-Одой знову вивів «Байєр» вперед на 29-й хвилині. На 5-й хвилині другого тайму Де Пауль поновив рівновагу. Господарі у самому кінці матчу втратили шанс здобути перемогу. На 9-й компенсованій хвилині Карраско не реалізував пенальті. «Байєр» втримав нічию, чим позбавив «Атлетіко» шансів на вихід у плей-оф Ліги чемпіонів.

Лідер групи В «Брюгге» приймав другу команду квартету «Порту». «Брюгге» залишався єдиною командою ліги чемпіонів, яка за чотири матчі не пропустила жодного м’яча. Форвард «Брюгге» і збірної України Роман Яремчук розпочав поєдинок на лаві запасних.

Брюгге - Порту

За перші 25 хвилин гості створили щонайменше чотири чудових моменти, але жоден з них не реалізували. Втім на 33-й хвилині Таремі все ж таки вивів «Порту» вперед. На 50-й хвилині голкіпер «Порту» парирував удар Ванакена з пенальті. Арбітр наказав перебити одинадцятиметровий. До м’яча підійшов Ланг і також не зміг переграти Діого Кошту. «Порту» ж суперника не вибачив. На 57-й хвилині Еванілсон зробив рахунок у матчі 0:2. Через три хвилини Еустакіо забив у ворота «Брюгге» третій м’яч.  А ще через 10 хвилин «Порту» просто познущався з захисту суперника. Партнери вивели на удар Таремі і той не схибив.

Результати матчів групи В:

• Атлетіко Мадрид — Байєр 2:2 (Карраско, 22, Де Пауль, 50 – Діабі, 9, Хадсон-Одой, 29);
  • Брюгге — Порту 0:4 (Таремі, 33, 70, Еванілсон, 57, Еустакіо, 60).

«Брюгге» і «Порту» - в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. «Атлетіко» разом з «Байєром» заочно посперечаються за третє місце.

Група В
Група В

Група C

«Інтер» зустрічався з аутсайдером групи чеською «Вікторією». Гості тримались до 35-й хвилини. «Інтер» провів атаку лівим флангом, Бастоні навісив на дальню штангу, а Мхітарян головою переправив м’яч у ворота. На 42-й хвилині Джеко подвоїв перевагу господарів, а а 66-й хвилині оформив дубль, скориставшись передачею Лаутаро Мартінеса. Ну а гол Лукаку на 87-й хвилині підбив підсумок матчу. «Інтер» переміг «Вікторію», чим позбавив «Барселону» шансів на вихід у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Інтер - Вікторія

У центральному протистоянні ігрового дня зійшлися «Барселона» та «Баварія».  Для «Барселони» матч вже не мав турнірного значення, оскільки з третього місця команда вже не зрушить. На 10-й хвилині гості повели в рахунку. Мане втік від захисника і холоднокровно переграв голкіпера «Барселони». На 31-й хвилині Шупо-Мотінг подвоїв перевагу «Баварії». Гості і надалі контролювали хід матчу, а на 5-й компенсованій хвилині Павар добив «Барселону».

Барселона - Баварія

Результати матчів групи С:

• Інтер — Вікторія Пльзень 4:0 (Мхітарян, 35, Джеко, 42, 66, Лукаку, 87);
  • Барселона — Баварія 0:3  (Мане, 10, Шупо-Мотінг, 31, Павар, 90+5).

У групі С розподіл місць завершено. Матчі останнього туру ніяк не вплинуть на підсумкове розташування команд.

Група С
Група С

Група D

«Тоттенхем» приймав «Спортинг» і пропустив на 22-й хвилині. Автором голу став Едвардс. Бентанкур на 80-й хвилині зрівняв рахунок, замкнувши головою подачу з правого кута поля. Господарі могли вирвати перемогу. На шостій компенсованій хвилині Кейн проштовхнув м’яч у ворота «Спортінга». Але після довгого перегляду повторів гол скасували.

Вже на третій хвилині поєдинку «Айнтрахта» з «Марселем» Камада вивів господарів вперед. На 22-й хвилині Гендузі зрівняв рахунок, але через 7 хвилин Коло повернув лідерство «Айнтрахту».

Айнтрахт - Марсель

Результати матчів групи D:

• Тоттенхем – Спортінг 1:1 (Бентанкур, 80 - Едвардс, 22);
  • Айнтрахт – Марсель 2:1 (Камада, 3, Коло, 29 – Гендузі, 22).

У групі D вся боротьба ще попереду. Кожна команда з квартету може як зайняти перше місце, так і опинитись на останньому.

Група D
Група D

Розклад матчів Ліги чемпіонів

У груповому раунді Ліги чемпіонів командам залишилось провести по одному матчу. Поєдинки шостого туру пройдуть 1 та 2 листопада 2022 року.

Плей-оф:

• 1/8 фіналу: 14/15/21/22 лютого та 7/8/14/15 березня 2023 року;
  • 1/4 фіналу: 11/12 та 18/19 квітня 2023 року;
  • 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
  • Фінал: 10 червня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу групи F Ліги чемпіонів «Селтік» - «Шахтар». Також ми повідомляли про результати матчів п’ятого туру Ліги чемпіонів.