Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Північна Корея здійснила обстріл балістичними ракетами акваторії, спірної з Південною Кореєю.
В офіційному Сеулі розцінюють це як «акт територіального вторгнення». За день до того Пхеньян погрожував США й Південній Кореї вжити «потужних заходів», якщо вони не припинять спільні військові навчання. Ким Чен Ин сприйняв їх, як репетицію усунення його від влади.
Усього було здійснено запуск одразу десяти балістичних ракет, що є рекордним числом запусків за день. Одна з них впала за межами територіальних вод Південної Кореї, але на південь від Північної обмежувальної лінії — спірного міжкорейського морського кордону. Це менш ніж за 60 кілометрів від узбережжя Південної Кореї. У Південній Кореї змушені були оголосити повітряну тривогу, повідомляє Reuters.
Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль назвав запуск територіальним порушенням. У цей же день, до обстрілів, Сеул повідомив, що торгове судно його неспокійного сусіда перетнуло морський кордон. Міністерство транспорту Південної Кореї з міркувань безпеки перекрило деякі повітряні маршрути на схід від півострова. Сеул відповів на дії Пхеньяна запуском трьох ракет класу «повітря-земля» в міжнародні води на північнокорейській стороні морського кордону, пише Bloomberg.
Цього року Північна Корея випробувала рекордну кількість балістичних ракет. Зокрема було проведено випробування гіперзвукової балістичної ракети, невразливої до сучасних зразків ППО. На тлі нестабільної геополітичної ситуації Північна Корея здійснила запуск ракети через територію Японії, де теж змушені були оголосити повітряну тривогу. Випробування ядерної зброї не проводилися з 2017 року, однак, схоже, Пхеньян вирішив їх відновити в скорім часі.
У відповідь на агресивні дії авторитарного режиму, США та його союзники в регіоні, зокрема Південна Корея, провели серію військових навчань. 29 жовтня південнокорейські війська завершили 12-денні польові навчання Hoguk 22. На навчаннях, спільно з американськими військовими, тренували висадку з десантних кораблів і переправу через річку. На цьому тижні стартували навчання «Vigilant Storm» за участі кораблів та 240 військових літаків, які мають здійснити близько 1600 вильотів. За сценарієм навчань літаки повинні імітувати безперервне цілодобове бомбардування території супротивника.
Пхеньян перелякався, розцінюючи ці дії як репетицію вторгнення з метою повалення режиму й почав погрожувати «тяжкими наслідками», натякаючи на застосування ядерної зброї.
Відновлення ядерних випробувань давно розглядалося у Вашингтоні, як пряма загроза союзникам у регіоні. В умовах нестабільної геополітичної ситуації у світі, для Пхеньяну це справді може вилитися в непередбачувані наслідки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.