Північна Корея запустила балістичну ракету, яка подолала швидкість звуку у 16 разів

Читать на русском

Це вже сьомий запуск від початку 2022 року

Читать на русском
Північна Корея запустила балістичну ракету, яка подолала швидкість звуку у 16 разів

Це вже сьомий запуск від початку 2022 року

У неділю, 30 січня, влада КНДР провела ще одні випробування балістичної ракети. Ця ракета подолала рекордну відстань з 2017 року.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Bloomberg

Про випробування ракети повідомила влада Південної Кореї та Японії. Ракету середньої дальності запустили з провінції Чагандо, причому під час запуску вона стояла практично вертикально. Протягом 30 хвилин вона подолала близько 800 кілометрів по поверхні Землі та досягла максимальної висоти у 2000 кілометрів, перш ніж впала в море. Це сталося поза межами виняткової економічної зони Японії.

Під час руху ракета досягла максимальної швидкості у 16 чисел Маха, тобто її швидкість у 16 разів перевищила швидкість звуку. За словами джерела, ракета схожа на «Хвасон-12», яку КНДР випробувала у 2017 році. Північна Корея не проводила подібних пусків з кінця 2017 року, дотримуючись добровільного мораторію на запуски міжконтинентальних балістичних ракет та ядерних випробувань. Цей пуск став сьомим за січень 2022 року, і це вже більше ніж Північна Корея провела за весь 2021 рік.

Раніше ми повідомляли, що Північна Корея провела перші успішні випробування гіперзвукової ракети.

Також писали про те, що Північна Корея загрожує повернутися до випробування ядерної зброї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.