Головна
Життя
06:56, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

Вівсяномлинець — популярний варіант сніданку, особливо серед тих, хто слідкує за здоров'ям та фігурою. Він дуже швидко готується, достатньо поживний і смачний. Перевага цієї страви у тому, що можна готувати вівсяномлинці хоч кожного дня — і кожного дня смакувати по-різному шляхом різних начинок.  Сьогодні пропонуємо вам рецепт млинця із вівсяних пластівців з додаванням бананів.  Вам знадобиться:  Вівсяні пластівці - 30 мл; Молоко – 30 мл; Яйця курячі – 2 шт; Сметана – 20 мл; Банани – 2 шт; Олія – 1 ст.л. Приготування:  В мисці потрібно змішати вівсяні пластівці, молоко та яйця. Інгредієнти необхідно добре перемішати, щоб маса стала однорідною. Залишаємо суміш настоятись, щоб пластівці увібрали молоко та розбухли.  Після цього розігріваємо пательню з невеликою кількістю олії. Рівномірно виливаємо суміш на сковорідку, обсмажуємо по 3-4 хвилини з кожного боку до утворення апетитної скоринки.  Після цього можна додавати будь-яку начинку. Оскільки це рецепт млинця з бананами, тож фрукти нарізаємо кільцями. Змащуємо вівсяномлинчик сметаною з одного боку, викладаємо банани та накриваємо іншою частинкою млинця.  Ваш смачний та корисний сніданок готовий. Смачного!  Раніше ми розповідали, як приготувати ідеальні сирники з хрусткою скоринкою, а також як посмажити пухкі оладки на кефірі до сніданку.

Ситний та дієтичний сніданок: як приготувати вівсяномлинець з бананами

Читать на русском

Готуємо за декілька хвилин страву, яка подарує енергію на цілий ранок

Читать на русском
Ситний та дієтичний сніданок: як приготувати вівсяномлинець з бананами

Готуємо за декілька хвилин страву, яка подарує енергію на цілий ранок

Вівсяномлинець — популярний варіант сніданку, особливо серед тих, хто слідкує за здоров'ям та фігурою. Він дуже швидко готується, достатньо поживний і смачний. Перевага цієї страви у тому, що можна готувати вівсяномлинці хоч кожного дня — і кожного дня смакувати по-різному шляхом різних начинок. 

Сьогодні пропонуємо вам рецепт млинця із вівсяних пластівців з додаванням бананів. 

Вам знадобиться: 

  • Вівсяні пластівці - 30 мл;
  • Молоко – 30 мл;
  • Яйця курячі – 2 шт;
  • Сметана – 20 мл;
  • Банани – 2 шт;
  • Олія – 1 ст.л.

Приготування: 

В мисці потрібно змішати вівсяні пластівці, молоко та яйця. Інгредієнти необхідно добре перемішати, щоб маса стала однорідною. Залишаємо суміш настоятись, щоб пластівці увібрали молоко та розбухли. 

Після цього розігріваємо пательню з невеликою кількістю олії. Рівномірно виливаємо суміш на сковорідку, обсмажуємо по 3-4 хвилини з кожного боку до утворення апетитної скоринки. 

Після цього можна додавати будь-яку начинку. Оскільки це рецепт млинця з бананами, тож фрукти нарізаємо кільцями. Змащуємо вівсяномлинчик сметаною з одного боку, викладаємо банани та накриваємо іншою частинкою млинця. 

Ваш смачний та корисний сніданок готовий. Смачного! 

Раніше ми розповідали, як приготувати ідеальні сирники з хрусткою скоринкою, а також як посмажити пухкі оладки на кефірі до сніданку.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.